Sport - Gianni Infantino

Artykuły - Gianni Infantino (89)

 • Piłka nożna. FIFA potępia wszczęcie postępowanie karnego przeciwko Gianniemu Infantino

  Piłka nożna. FIFA potępia wszczęcie postępowanie karnego przeciwko Gianniemu Infantino

  Przedstawiciele FIFA skrytykowali ubiegłotygodniową decyzję szwajcarskich organów wymiaru sprawiedliwości o wszczęciu postępowania karnego przeciwko prezydentowi Gianniemu Infantino. Nazwali ją groteskową i absurdalną.
 • FIFA stanęła w obronie Gianniego Infantino

  FIFA stanęła w obronie Gianniego Infantino

  Kilka dni temu rozpoczęło się postępowanie przeciwko obecnemu prezydentowi FIFA - Gianniemu Infantino. Organizacja nie zamierza jednak odwracać się od swojego szefa i wraz z nim odrzuca wszystkie zarzuty.
 • Bundesliga. Rummenigge: Rozmawiałem z Infantino o Robercie Lewandowskim

  Bundesliga. Rummenigge: Rozmawiałem z Infantino o Robercie Lewandowskim

  - Rozmawiałem z Giannim Infantino dwa dni temu i powiedziałem, że jestem zaskoczony decyzją o braku organizacji gali w tym roku. Jest to tradycja i FIFA powinna się zastanowić czy powinna akceptować takie działania - powiedział prezydent Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge. Niemiec odniósł się do jednego ze swoich poprzednich wywiadów, w którym zapowiedział interwencję w sprawie braku organizacji gali "Złotej Piłki".
 • Afera FIFA. Joseph Blatter: Infantino powinien zostać zawieszony

  Afera FIFA. Joseph Blatter: Infantino powinien zostać zawieszony

  Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej w latach 1998-2015 Joseph Blatter uważa, że obecny szef światowej centrali Gianni Infantino, przeciwko któremu prokurator wszczął postępowanie, powinien zostać zawieszony. Blatter sam jest wykluczony ze świata futbolu.
 • FIFA. Wszczęto postępowanie karne przeciwko Gianniemu Infantino

  FIFA. Wszczęto postępowanie karne przeciwko Gianniemu Infantino

  Szwajcarski prokurator specjalny wszczął postępowanie karne przeciwko prezydentowi FIFA, Gianniemu Infantino. To końcowa faza afery ciągnącej się od 2015 roku.
 • Koronawirus w piłce. FIFA przygotowała plan pomocowy

  Koronawirus w piłce. FIFA przygotowała plan pomocowy

  Jak poinformowała oficjalna strona FIFA, organizacja potwierdziła uruchomienie planu pomocowego dla piłkarskich stowarzyszeń w związku z pandemią koronawirusa. Do rozdysponowania będzie około 1,5 miliarda dolarów.
 • Szef FIFA Gianni Infantino z przesłaniem do piłkarskich federacji

  Szef FIFA Gianni Infantino z przesłaniem do piłkarskich federacji

  Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej Gianni Infantino zwrócił się z przesłaniem do 211 członków FIFA. Zapowiedział pomoc finansową i przyznał, że w najbliższym czasie kibice mogą nie wrócić na stadiony.
 • Skandal w FIFA! Prezydent Gianni Infantino przyłapany na kłamstwie

  Skandal w FIFA! Prezydent Gianni Infantino przyłapany na kłamstwie

  Gianni Infantino, prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA), trzy lata temu zamówił prywatny samolot, by wrócić do Genewy. Koszt? Jak podają niemieckie media chodzi o sześciocyfrową kwotę. Oczywiście na rachunek FIFA.
 • FIFA wypłaci krajowym federacjom 150 mln dolarów

  FIFA wypłaci krajowym federacjom 150 mln dolarów

  Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) poinformowała, że już teraz wypłaci łącznie 150 milionów dolarów 211 krajowym federacjom. To pierwszy etap planu, który ma pomóc zneutralizować skutki ekonomiczne pandemii koronawirusa.
 • FIFA rekomenduje klubom przedłużanie kończących się 30 czerwca umów piłkarzy

  FIFA rekomenduje klubom przedłużanie kończących się 30 czerwca umów piłkarzy

  Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) rekomenduje wszystkim klubom przedłużenie kontraktów z piłkarzami, którym kończą się umowy 30 czerwca. "Chodzi o to, by kluby miały możliwość dokończenia sezonu w tym samym składzie" - napisano w komunikacie.

Filmy - Gianni Infantino (5)

 • Prezydent Infantino wręcza Ukrainie Puchar Świata za zwycięstwo w MŚ U-20. Wideo

  Prezydent FIFA Gianni Infantino wręczył Puchar Świata reprezentacji Ukrainy do lat 20, która wygrała MŚ U-20 w Polsce.
 • Infantino pozostaje prezydentem FIFA. Wideo

  Na kongresie FIFA w Paryżu Gianni Infantino został wybrany ponownie prezydentem międzynarodowej federacji piłki nożnej przez aklamację. Był jedynym kandydatem i otrzymał 202 na 205 głosów za podtrzymaniem jego stanowiska.
 • Gianni Infantino o mundialu w Katarze z 48 drużynami. Wideo

  Czy mundial w Katarze jest możliwy z udziałem 48 drużyn – oto pytanie. Czy organizacja takiej imprezy jest możliwa tylko w jednym kraju? To prawdopodobnie będzie trudne. Czy zatem kilka meczów mogłoby zostać rozegranych w sąsiednich krajach? Taka jest jedna z opcji. Oczywiście, nie jestem naiwny i wiem co się dzieje. Ale to jest futbol, nie polityka. A w futbolu marzenia czasami stają się rzeczywistością. A zatem – jeśli tylko będzie to możliwe, czemu nie spróbować? Dyskusja na ten temat na pewno nie zaszkodzi. A jeśli się nie uda, zorganizujemy w Katarze znakomite mistrzostwa świata z 32 drużynami - powiedział szef FIFA Gianni Infantino.
 • Infantino chce 40 drużyn na mundialu

  Nowy szef FIFA, Gianni Infantino, mówi o zmianach, jakie chciałby wprowadzić w futbolu.
 • Reakcja Gianniego Infantino na wybranie go prezydentem FIFA

  Reakcja Gianniego Infantino na wybranie go prezydentem FIFA