Gessler

Artykuły - Gessler (61)

 • Magda Gessler wspiera kobiety i przedsiębiorców

  Magda Gessler wspiera kobiety i przedsiębiorców

  Magda Gessler znana jest z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie aż milion użytkowników!
 • Mąż Magdy Gessler zdradził jej tajemnicę

  Mąż Magdy Gessler zdradził jej tajemnicę

  W „Kuchennych rewolucjach” rozstawia wszystkich po kątach, w innych programach też jest pewna siebie i żywiołowa. Trudno sobie wyobrazić, że królowa polskiej gastronomii bywa czasem nieśmiała i cicha.
 • Magda Gessler została dziewczyną Bonda

  Magda Gessler została dziewczyną Bonda

  Co łączy dawnego odtwórcę roli Jamesa Bonda, Piercea Brosnana i Magdę Gessler? Pojawili się razem w jednej produkcji. Stworzyła ją fanka słynnej restauratorki. Filmik, którym gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie, to bardzo zabawna przeróbka kultowej sceny jednej z odsłon przygód agenta 007.
 • Magda Gessler uruchomiła kanał na YouTube

  Magda Gessler uruchomiła kanał na YouTube

  Fani Magdy Gessler będą mogli przygotować dania na Boże Narodzenie razem ze swoją idolką. Kreatorka smaku właśnie otworzyła kanał na YouTube, bo zależy jej na tym, by Polacy mieli dostęp do jej prawdziwych przepisów i nie korzystali z tych fałszywych, sygnowanych jej nazwiskiem.
 • Magda Gessler mogłaby zostać prezydentem?

  Magda Gessler mogłaby zostać prezydentem?

  Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że plotkuje się o potencjalnych kandydatach na ten, jakże ważny, urząd. Czy wśród nich jest Magda Gessler?
 • Magda Gessler świętuje 66. urodziny

  Magda Gessler świętuje 66. urodziny

  Kolorowy ptak polskiej sceny gastronomicznej - tak można opisać Magdę Gessler, która słynie nie tylko ze swojego temperamentu, ale i charakterystycznych stylizacji. Znana restauratorka 10 lipca świętuje 66. urodziny.
 • Magda Gessler i jej wspomnienia z dzieciństwa

  Magda Gessler i jej wspomnienia z dzieciństwa

  Magda Gessler jest znaną i cenioną restauratorką, osobowością telewizyjną, a także malarką i pisarką. W "Kuchennych rewolucjach", które prowadzi od kilku lat, bywa do bólu szczera.
 • Magda Gessler spotkała się z dawną sympatią

  Magda Gessler spotkała się z dawną sympatią

  Magda Gessler jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Charyzmatyczna restauratorka ma rzeszę wiernych fanów i grupę zagorzałych przeciwników.
 • Walentynkowe zdjęcie Magdy Gessler robi furorę

  Walentynkowe zdjęcie Magdy Gessler robi furorę

  Polskie gwiazdy uwielbiają chwalić się w mediach społecznościowych luksusowymi wakacjami, pięknymi kreacjami i wyjściami do dobrych restauracji.
 • Magda Gessler o świątecznych przysmakach

  Magda Gessler o świątecznych przysmakach

  Tydzień przed marynujemy śledzie i sporządzamy zakwas do barszczu czerwonego. A potem mamy już z górki! Świąteczne przysmaki Magdaleny Gessler.

Filmy - Gessler (7)