Germanwings

Artykuły - Germanwings (3)

 • Pandemia koronawirusa: Lufthansa zamyka Germanwings

  Pandemia koronawirusa: Lufthansa zamyka Germanwings

  Jak poinformowały niemieckie media, Lufthansa postanowiła zamknąć podlegającą jej spółkę Germanwings. Powodem jest pandemia koronawirusa.
 • Oni umieją walczyć o emerytalne przywileje

  Oni umieją walczyć o emerytalne przywileje

  Dwunastogodzinny strajk pilotów Germanwings, spółki należącej do niemieckich linii lotniczych Lufthansa, rozpoczął się w czwartek w południe i potrwa do północy. To już siódmy od kwietnia protest pilotów walczących o zachowanie przywilejów emerytalnych. Odwołano ok. 100 połączeń w skali całego kraju, co utrudniło podróż ok. 13 tys. pasażerów.
 • Tani przewoźnik ostrzega: Będą utrudnienia w lotach

  Tani przewoźnik ostrzega: Będą utrudnienia w lotach

  Tania linia lotnicza Germanwings przewiduje utrudnienia w związku ze strajkiem niemieckich pilotów, który ma się rozpocząć w najbliższy poniedziałek i potrwać do 25 lutego. Germanwings lata z Krakowa i Warszawy do Kolonii/Bonn oraz Stuttgartu.

Filmy - Germanwings (1)

 • Żyją w cieniu tragedii, która wstrząsnęła światem!

  24 marca 2015 r. w okolicy Seyne-des-Alpes we francuskich Alpach o skały rozbił się samolot linii lotniczych Germanwings. Zginęło 150 osób. Ta tragedia na trwałe zmieniła obraz okolicy i życie jej mieszkańców, którzy natychmiast zmobilizowali się do pomocy zarówno ratownikom jak i rodzinom ofiar.