Gerard Depardieu

Artykuły - Gerard Depardieu (105)

 • Depardieu zmienił religię. Namówił go spowiednik Putina

  Depardieu zmienił religię. Namówił go spowiednik Putina

  Gwiazdor filmowy Gerard Depardieu przeszedł na prawosławie. Aktor twierdzi, że namówił go do tego spowiednik prezydenta Władimira Putina – rosyjski biskup Tichon, czyli Gieorgij Aleksandrowicz Szewkunow.
 • Gerard Depardieu: Wracają oskarżenia o gwałt

  Gerard Depardieu: Wracają oskarżenia o gwałt

  W 2018 roku pewna młoda aktorka oskarżyła Gerarda Depardieu o to, że dopuścił się na niej gwałtu. Do napaści miało dojść, gdy ta odwiedziła go w jego domu, by omówić projekt artystyczny. W zeszłym roku śledztwo umorzono z powodu braku dowodów. Jednak francuski gwiazdor nie może być spokojny - domniemana ofiara domaga się, by wznowić dochodzenie.
 • Śledztwo przeciwko Gérardowi Depardieu umorzone

  Śledztwo przeciwko Gérardowi Depardieu umorzone

  Paryska prokuratora umorzyła śledztwo przeciwko aktorowi Gérardowi Depardieu. Jeden z najpopularniejszych francuskich aktorów był oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne.
 • Filmowe podsumowanie roku: Największe skandale 2018

  Filmowe podsumowanie roku: Największe skandale 2018

  W 2018 roku w świecie filmu nie brakowało niesamowitych przeżyć, wybitnych ról, a także kontrowersji. Oto dziewięć skandali, które najbardziej wstrząsnęły kinematografią - polską lub światową.
 • Gerard Depardieu przesłuchany w śledztwie ws. gwałtów i agresji

  Gerard Depardieu przesłuchany w śledztwie ws. gwałtów i agresji

  Słynny francuski aktor Gerard Depardieu został przesłuchany przez policję w ramach śledztwa w sprawie gwałtów i agresji seksualnej - poinformowały w środę, 28 listopada, źródła policyjne. Dodały, że aktora nie aresztowano.
 • Depardieu i Olbrychski: Partnerzy w pracy i do zabawy

  Depardieu i Olbrychski: Partnerzy w pracy i do zabawy

  Pod koniec lat 70. XX wieku Gerard Depardieu i Daniel Olbrychski odbyli razem tournee teatralne po Francji i Szwajcarii, grając w sztuce "Ludzie nierozumni zanikają". Jak wspomina była żona Olbrychskiego, Depardieu - na scenie, jak i w życiu - był tyleż czarujący, co niesforny.
 • Gerard Depardieu na obchodach 70-lecia utworzenia Korei Północnej

  Gerard Depardieu na obchodach 70-lecia utworzenia Korei Północnej

  Francuski aktor Gerard Depardieu przybył do stolicy Korei Północnej w przeddzień uroczystości z okazji 70. rocznicy utworzenia państwa socjalistycznego. Został sfilmowany przez reporterów w holu hotelu w Pjongczangu. Nie chciał rozmawiać z dziennikarzami.
 • Gerard Depardieu oskarżony o gwałt

  Gerard Depardieu oskarżony o gwałt

  Paryska prokuratura w wyniku skargi złożonej w poniedziałek przez młodą aktorkę wszczęła wstępne dochodzenie przeciwko słynnemu francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu w sprawie "gwałtów i napaści seksualnych" - podały źródła sądowe.
 • Gérard Depardieu i Juliette Binoche: Popis aktorstwa w filmie "Isabelle i mężczyźni" [wideo]

  Gérard Depardieu i Juliette Binoche: Popis aktorstwa w filmie "Isabelle i mężczyźni" [wideo]

  Główną bohaterkę filmu "Isabelle i mężczyźni" gra Juliette Binoche. W epizodycznej roli pojawia się natomiast sam Gérard Depardieu. Ich wspólna scena to prawdziwy popis gry aktorskiej! Zobaczcie fragment filmu!
 • Gerard Depardieu twarzą... białoruskich kabanosów?

  Gerard Depardieu twarzą... białoruskich kabanosów?

  O aktorze Depardieu było głośno, kiedy uciekając przed francuską skarbówką, zmienił obywatelstwo na rosyjskie. Teraz znowu zaskakuje!

Zdjęcia - Gerard Depardieu (6)

Filmy - Gerard Depardieu (3)

 • Czy Gerard Depardieu trafi za kratki?

  Słynny francuski aktor Gerard Depardieu został przesłuchany przez policję w ramach śledztwa w sprawie gwałtów i agresji seksualnej - poinformowały w środę, 28 listopada, źródła policyjne. Dodały, że aktora nie aresztowano. Jaki będzie finał tej historii? Przekonamy się niebawem.
 • "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" (2)

  Królowa Brytów Kordelia (Catherine Deneuve) zwraca się do dzielnych Galów o pomoc w obliczu zagrażającej wyspie inwazji Rzymian. Asterix (Cristian Clavier) i Obelix (Gerard Depardieu) ruszają do Brytanii...
 • "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości"

  50 r. p.n.e. Cezar chce podbić Brytanię. Jego legiony odnoszą zwycięstwo za zwycięstwem, do czasu, kiedy trafiają na małą galijską wioskę, która stawia im opór. Wkrótce także królowa Brytów Kordelia (Catherine Deneuve) zwróci się do Galów z prośbą o pomoc...