Gerard Depardieu

Artykuły - Gerard Depardieu (176)

 • Gerard Depardieu pokłócił się z Putinem?

  Gerard Depardieu pokłócił się z Putinem?

  Czy Gerard Depardieu pokłócił się z Władimirem Putinem? To pytanie stawiają francuskie media po tym, jak filmowy gwiazdor ogłosił, że zamierza przenieść się na stałe do Algierii. Wcześniej przyjął on rosyjskie obywatelstwo, by uciec przed wysokimi podatkami we Francji.
 • Gerard Depardieu: Gwiazdor bez skrupułów

  Gerard Depardieu: Gwiazdor bez skrupułów

  Od zawsze był "niegrzecznym chłopcem" i właśnie za to oraz za aktorski talent kochali go Francuzi. Niestety, od kilku lat Gerard Depardieu wzbudza mnóstwo negatywnych emocji.
 • Gerard Depardieu zagrał Stalina

  Gerard Depardieu zagrał Stalina

  Francuska aktorka i reżyserka Fanny Ardant przedstawiła w Lizbonie swój nowy film "Kanapa Stalina" ("Le divan de Staline"). Tytułową rolę w adaptacji powieści Jeana-Daniela Baltassata zagrał Gerard Depardieu.
 • Depardieu otworzył centrum kulturalne swego imienia

  Depardieu otworzył centrum kulturalne swego imienia

  Francuski aktor Gerard Depardieu, który od 2013 roku jest obywatelem Rosji, zainaugurował w sobotę, 27 sierpnia, działalność centrum kultury i kinematografii noszące jego imię. Otwarto je w Sarańsku w Mordowii, gdzie aktor ma meldunek.
 • Gerard Depardieu uznany na Ukrainie za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego"

  Gerard Depardieu uznany na Ukrainie za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego"

  Ministerstwo Kultury w Kijowie ogłosiło 21 kwietnia listę ponad 80 artystów rosyjskich, którzy zostali uznani za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego". Znalazł się na niej m.in. francuski aktor Gerard Depardieu.
 • Gerard Depardieu zagra Józefa Stalina

  Gerard Depardieu zagra Józefa Stalina

  Gerard Depardieu, francuski aktor mający obywatelstwo rosyjskie, zagra rolę sowieckiego dyktatora Józefa Stalina w filmie reżyserowanym przez Fanny Ardant - poinformował we wtorek magazyn "Variety".
 • ​Gerard Depardieu "zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego" Ukrainy

  ​Gerard Depardieu "zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego" Ukrainy

  Francuski aktor Gerard Depardieu trafił wraz z 13 innymi artystami na ukraińską listę ludzi kultury uznawanych za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego". Resort kultury w sobotę ogłosił, że artyści ci są zakazani na antenach ukraińskiego radia i telewizji.
 • ​Depardieu chce zrobić film... o francuskich i radzieckich żołnierzach

  ​Depardieu chce zrobić film... o francuskich i radzieckich żołnierzach

  Kiedyś jeden z najwybitniejszych aktorów francuskiego kina. Dziś przyjaciel prezydentów Łukaszenki i Putina. Gerard Depardieu zamierza nakręcić nowy film. Jak pisze "Hollywood Reporter" aktor, który posiada i francuskie i rosyjskie obywatelstwo, chce wyreżyserować film o francuskiej eskadrze, która walczyła w czasie II wojny światowej u boku radzieckich pilotów.
 • Gerard Depardieu otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na Ukrainę

  Gerard Depardieu otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na Ukrainę

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) zakazała francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu wjazdu na Ukrainę przez pięć lat - poinformowała we wtorek rzeczniczka SBU Ołena Hitlanska. Decyzja zapadła na podstawie rekomendacji ukraińskiego resortu kultury.
 • Gerard Depardieu na "czarnej liście" na Ukrainie

  Gerard Depardieu na "czarnej liście" na Ukrainie

  Gerard Depardieu na cenzurowanym na Ukrainie! Wychwalający publicznie Władimira Putina francusko-rosyjski gwiazdor filmowy znalazł się na przygotowywanej przez rząd w Kijowie „czarnej liście” artystów, których twórczość zostanie zakazana na Ukrainie i którym zabroniony zostanie wjazd do tego kraju – donoszą nadsekwańskie media.

Zdjęcia - Gerard Depardieu (12)

Filmy - Gerard Depardieu (2)