Film - Gerard Butler

Synonimy:
Butler Gerard,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gerard Butler (31)

 • Gerard Butler jako agent CIA w filmie "Kandahar"

  Gerard Butler jako agent CIA w filmie "Kandahar"

  Choć zrealizowany przez nich w 2019 roku "Świat w ogniu" zebrał bardzo słabe recenzje, Gerard Butler i reżyser Ric Roman Waugh znów zjednoczą swoje siły i zrobią następny projekt. Teraz nakręcą film akcji zatytułowany "Kandahar", którego akcja rozgrywać się będzie na Bliskim Wschodzie.
 • ​Gerard Butler ratuje rodzinę przed apokalipsą

  ​Gerard Butler ratuje rodzinę przed apokalipsą

  Ziemi zagraża katastrofa, która może zniszczyć całą ludzkość. Brzmi znajomo? Nie, wyjątkowo nie chodzi o koronawirusa, tylko o odłamki komety, które zbliżają się do naszej planety. Wszystko to w zwiastunie widowiska katastroficznego "Greenland" z Gerardem Butlerem w roli głównej.
 • Gerard Butler o filmie "Świat w ogniu": Nie było zmiłuj się

  Gerard Butler o filmie "Świat w ogniu": Nie było zmiłuj się

  Zaczęło się w 2013 roku od "Olimpu w ogniu", po trzech latach zapłonęła angielska stolica w filmie "Londyn w ogniu". 23 sierpnia na ekrany polskich kin trafił "Świat w ogniu". "Bardzo mnie ucieszyła możliwość powrotu do tej serii, by spróbować pokazać moją postać w zupełnie innym świetle" - mówi Gerard Butler, bohater produkcji.
 • Gerard Butler: Normalny heros

  Gerard Butler: Normalny heros

  W filmie "Londyn w ogniu" - kontynuacji przebojowego "Olimpu w ogniu" - Gerard Butler ponownie wcielił się w agenta Secret Service Mike'a Banninga
 • Gwiazdy na czerwonej sofie

  Gwiazdy na czerwonej sofie

  Tom Cruise, Olga Kurylenko i Gerard Butler będą gośćmi pierwszego odcinka nowej serii programu "Graham Norton Show". Dwa tygodnie po brytyjskiej premierze, show wraca na polskie ekrany - będzie można go obejrzeć w BBC Entertainment.
 • Gerard Butler i samotne kobiety

  Gerard Butler i samotne kobiety

  Aktorzy Gerard Butler, Uma Thurman i Jessica Biel zagrali w filmie "Trener bardzo osobisty". Obraz trafi do polskich kin na Dzień Kobiet. Termin nieprzypadkowy, bowiem największą bolączką "trenera" są właśnie kobiety...
 • Gerard Butler mierzy się z falami

  Gerard Butler mierzy się z falami

  Od 14 grudnia oglądać będziemy w kinach Gerarda Butlera ("300", "Kaznodzieja z karabinem") w opartym na faktach filmie "Wysoka fala".
 • Gerard Butler nagrywa płytę

  Gerard Butler nagrywa płytę

  Gerard Butler, gwiazdor filmu "300", przygotowuje płytę. Za namową Johnny'ego Deppa, artysta postanowił zarejestrować w studiu swoje autorskie piosenki.
 • Butler: Nie da się zaszufladkować

  Butler: Nie da się zaszufladkować

  "Myślicie, że możecie mnie zaszufladkować, a ja wiem, że zawsze zdołam was zaskoczyć. Do tej pory odkryliście mnie w co najwyżej dziesięciu procentach" - zapewnia Gerard Butler, którego obecnie można oglądać w "Koriolanie", wyreżyserowanej przez Ralpha Fiennesa, ociekającej testosteronem ekranizacji dzieła Szekspira.
 • To był romans stulecia!

  To był romans stulecia!

  17 października w księgarniach pojawi się niezwykła biografia Liz Taylor i Richarda Burtona "Romans stulecia". Na jej podstawie ma powstać film w reżyserii Martina Scorsese, w którym w role kochanków wcielą się Natalie Portman i Gerard Butler.

Zdjęcia - Gerard Butler (1)

 • film.interia.pl
  "Bogowie Egiptu": Kto jest kim?

Filmy - Gerard Butler (1)

 • Gerard Butler powraca jako Mike Banning

  Gerard Butler po raz trzeci wcielił się w agenta Secret Service Mike'a Banninga w cieszącej się w ostatnich latach olbrzymią popularnością serii filmów akcji. Co tym razem czeka jego bohatera? Na jakie atrakcje mogą liczyć widzowie "Świata w ogniu"?