gepardy

Artykuły - Gepardy (0)

 • Gepardy zagrożone wyginięciem

  Gepardy zagrożone wyginięciem

  Według najnowszych doniesień naukowców, liczba gepardów gwałtownie maleje. Zwierzęta te są zagrożone wyginięciem.
 • Lodołamacz "Gepard" omal nie zatonął na Wiśle

  Lodołamacz "Gepard", skierowany do kruszenia lodu obok zapory na Wiśle we Włocławku, został w czwartek poważnie uszkodzony. Statek uderzył prawdopodobnie o znajdujący się pod lodem betonowy element konstrukcyjny i uszkodził sobie dno.
 • Warszawskie zoo w gotowości

  Warszawskie zoo przygotowuje się na wypadek ewentualnych podtopień. Pracownicy patrolują teren. Jeśli woda pojawi się na terenie zoo, najbardziej zagrożone będą wilki i gepardy. Straż pożarna uspokaja: wał wokół zoo został wzmocniony i na razie zagrożenia nie ma.
 • Koty na wybiegu

  Koty na wybiegu

  W Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi oddano do użytku pawilon dużych kotów z wybiegami, w którym zamieszkają gepardy.
 • Cheetah SUV, czyli gepard

  Cheetah SUV, czyli gepard

  Na salonie w Szanghaju firma Changfeng, chiński partner Mitsubishi zaprezentował prototyp SUV-a przyszłości.
 • Gepard atakuje rynek samochodowy

  Nie sposób nie zauważyć ofensywy medialnej przygotowanej przez GEpard - czyli sieć autoryzowanych przez GE Capital Bank Dealerów Samochodów.

Filmy - Gepardy (1)

 • Te psy pomagają ludziom walczyć z drapieżnikami!

  Owczarki anatolijskie - wierne, opiekuńcze i zdyscyplinowane - znalazły nowy dom na afrykańskiej ziemi, w Namibii. Kraj ten zamieszkuje najliczniejsza na świecie populacja gepardów, które mocno dają się we znaki miejscowym farmerom. Odkąd jednak tutejsze trzody chronione są przez psy, zwierzęta hodowlane są bezpieczniejsze - a i wielkich kotów nie trzeba już zabijać.