gepard

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Gepard (ssak) ,

Artykuły - Gepard (6)

 • Cheetah SUV, czyli gepard

  Cheetah SUV, czyli gepard

  Na salonie w Szanghaju firma Changfeng, chiński partner Mitsubishi zaprezentował prototyp SUV-a przyszłości.
 • Gepard atakuje rynek samochodowy

  Nie sposób nie zauważyć ofensywy medialnej przygotowanej przez GEpard - czyli sieć autoryzowanych przez GE Capital Bank Dealerów Samochodów.
 • Gepard czy guziec, czyli jak zachowujemy się podczas zakupów?

  Gepard czy guziec, czyli jak zachowujemy się podczas zakupów?

  Początek roku to, niemal już tradycyjnie, okres wyprzedaży i obniżek cen. Wielu ludzi czeka na takie "okazje". Często zdarza się, że kupujemy wtedy rzeczy zupełnie nam niepotrzebne. W większości z nas gorączka zakupów wyzwala zwierzęce instynkty? Wyniki najnowszych badań odsłaniają istną miejską dżunglę w centrach handlowych.
 • Rosja: Nowy okręt podwodny - "Gepard"

  Rosyjska marynarka wojenna ma nowy supernowoczesny, atomowy okręt podwodny - "Gepard". Banderę na jego maszt wciągnął prezydent Władimir Putin. Areną tego wydarzenia była stocznia wojskowa w Siewierodwinsku nad Morzem Białym. Jak twierdzą rosyjscy admirałowie, "Gepard" ma zająć miejsce "Kurska", do którego katastrofy doszło w sierpniu zeszłego roku.
 • Rosja: Gepard zastąpi Kursk

  Niemal w rok po katastrofie okrętu podwodnego Kursk rosyjska marynarka otrzyma nowy, jeszcze nowocześniejszy podwodny krążownik atomowy. Nowy okręt będzie się nazywać "Gepard". Już teraz określa się go "prezentem Putina".
 • Rosja: "Gepard" gotowy do służby!

  Zakończono próby morskie najnowocześniejszego rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego "Gepard". Już za kilka miesięcy okręt powinien rozpocząć bojową wachtę.

Filmy - Gepard (1)

 • Gepard mruczy niczym domowy kot, widząc swojego opiekuna

  Gepardy w odróżnieniu do lwów czy tygrysów nie mogą ryczeć. W chwilach największego relaksu potrafią jednak słodko mruczeć. 8-letni mieszkaniec zoo w Waszyngtonie o imieniu Gat zdecydował się na to na widok swojego opiekuna. Posłuchajcie jak uroczo go przywitał!