George W. Bush

Artykuły - George W. Bush (145)

 • Od miłości do nienawiści. 15 lat od okładki Dixie Chicks dla "Entertainment Weekly"

  Od miłości do nienawiści. 15 lat od okładki Dixie Chicks dla "Entertainment Weekly"

  "To najodważniejsza rzecz w historii, jaką zrobiłyśmy" - tak Emily Robinson streściła całe zamieszanie przed i po publikacji pamiętnej okładki magazynu "Entertainment Weekly". W maju minęło 15 lat od jej publikacji.
 • ​George W. Bush zaskakuje. Pojawi się na inauguracji Donalda Trumpa

  ​George W. Bush zaskakuje. Pojawi się na inauguracji Donalda Trumpa

  Były prezydent USA George W. Bush będzie uczestniczył w prezydenckiej inauguracji Donalda Trumpa 20 stycznia - podała stacja ABC News.
 • George Bush tańczył i śpiewał... na pogrzebie

  George Bush tańczył i śpiewał... na pogrzebie

  Podczas mszy poświęconej pamięci ofiar strzelaniny w Dallas były prezydent USA zachowywał się co najmniej dziwnie. Jego wesoły taniec wywołał na Twitterze prawdziwą burzę.
 • ​USA: George W. Bush uratuje Jeba?

  ​USA: George W. Bush uratuje Jeba?

  Były prezydent USA miał być obciążeniem dla Jeba Busha, teraz okazuje się, że jest dlań ostatnią deską ratunku. George W. Bush po raz pierwszy tak zdecydowanie włączył się w kampanię wyborczą swojego młodszego brata.
 • ​George Bush senior krytykuje administrację swojego syna

  ​George Bush senior krytykuje administrację swojego syna

  Zaskakujące słowa George'a H.W. Busha. Jak podaje Fox News, 91-letni były prezydent USA skrytykował najbliższych współpracowników swojego syna - Donalda Rumsfelda i Dicka Cheneya.
 • George W. Bush maluje portrety światowych przywódców

  George W. Bush maluje portrety światowych przywódców

  George W. Bush, który po przejściu na emeryturę poświęcił się hobbystycznie malarstwu, chętnie maluje światowych przywódców. Ponad 20 portretów pędzla byłego prezydenta USA znalazło się na wystawie w rodzinnym muzeum w Dallas w stanie Teksas. Ekspozycja zostanie otwarta dla publiczności w sobotę.
 • USA: George W. Bush został dziadkiem

  USA: George W. Bush został dziadkiem

  Były prezydent USA George W. Bush został dziadkiem. Jedna z jego córek-bliźniaczek Jenna Bush Hager urodziła swe pierwsze dziecko, córeczkę, której dała imiona po babciach Margaret Laura Mila - poinformował w niedzielę b. prezydent w specjalnym oświadczeniu.
 • Zdechł ulubiony pies byłego prezydenta George'a W. Busha

  Zdechł ulubiony pies byłego prezydenta George'a W. Busha

  Amerykański prezydent Harry Truman powiedział kiedyś, że jeśli chce się mieć przyjaciela w Waszyngtonie powinno się mieć psa. Poprzedni prezydent USA George W. Bush miał teriera szkockiego o imieniu Barney - w piątek Bush poinformował, że Barney zdechł.
 • Strach padł na USA. Wszyscy zapłacą wyższe podatki?

  Strach padł na USA. Wszyscy zapłacą wyższe podatki?

  Republikański przewodniczący Izby Reprezentantów Kongresu USA John Boehner musiał w czwartek wieczorem zrezygnować z głosowania nad projektem ustawy ws. podwyżki podatków dla najbogatszych, ponieważ okazało się, że nie uzyska on poparcia Republikanów.