George Clooney

Artykuły - George Clooney (347)

 • George Clooney ma już 60 lat. Oto ciekawostki na temat aktora

  George Clooney ma już 60 lat. Oto ciekawostki na temat aktora

  Zaczynał od pracy na plantacji tytoniu u swoich dziadków. Przyjaciołom, którzy pomogli mu na początku kariery, gdy klepał biedę w Los Angeles, dał w prezencie po milionie dolarów. Z żadną kobietą nie żył tak długo, jak ze swoją świnką wietnamską. Oto niektóre z ciekawostek na temat George'a Clooneya, które warto poznać w dniu jego 60. urodzin, które przypadają 6 maja.
 • George Clooney: Sławą chcę dzielić się z innymi

  George Clooney: Sławą chcę dzielić się z innymi

  Aktor, reżyser, scenarzysta, producent. Hollywoodzki gwiazdor z łatką amanta. George Clooney kończy 6 maja 60 lat.
 • "Bilet do raju" Julii Roberts i George'a Clooneya

  "Bilet do raju" Julii Roberts i George'a Clooneya

  Jak poinformowała wytwórnia Universal na swojej oficjalnej stronie internetowej, komedia romantyczna "Ticket to Paradise" wejdzie do kin 30 września 2022 roku. Na tę datę czekać będzie zapewne wielu miłośników dziesiątej muzy. Wszak główne role w tym obrazie zagrają Julia Roberts i George Clooney.
 • Julia Roberts i George Clooney znowu razem

  Julia Roberts i George Clooney znowu razem

  Choć George Clooney i Julia Roberts mają w swojej filmografii udział w kilku komediach romantycznych, to nigdy jeszcze nie zagrali w takim filmie razem. Teraz się to zmieni. Wszystko za sprawą obrazu "Ticket to Paradise", którego będą również producentami.
 • George Clooney: Sekretne liściki miłosne

  George Clooney: Sekretne liściki miłosne

  George Clooney, hollywoodzki aktor, reżyser i producent - podobnie jak wielu ludzi na całym świecie - z powodu pandemii spędza ze swoją żoną znacznie więcej czasu niż kiedyś. W zasadzie ciągle są razem - we własnym domu. Nie chcąc dopuścić do wzajemnego znudzenia się sobą, George i Amal pisują do siebie sekretne liściki.
 • George Clooney wyprodukuje serial o przygodach Bucka Rogersa

  George Clooney wyprodukuje serial o przygodach Bucka Rogersa

  Hollywoodzki gwiazdor został producentem serialu o przygodach Bucka Rogersa. Produkcja oparta jest na klasyce komiksu spod znaku science-fiction. Aktor prawdopodobnie dołączy również do obsady.
 • Ostro do Clooneya: "Pachniałeś jak browar"

  Ostro do Clooneya: "Pachniałeś jak browar"

  Choć dziś trudno o bardziej ustatkowanego gwiazdora w Los Angeles niż George Clooney, nie zawsze tak było. Przypomniała o tym sama Michelle Pfeiffer, której dane było nie tylko aktora w takim stanie spotkać, ale i grać z nim. "Pachniałeś jak browar" - wypomniała mu po latach. Do ich spotkania doszło na planie filmu "Szczęśliwy dzień" z 1996 roku.
 • ​George Clooney: Nie graj Batmana!

  ​George Clooney: Nie graj Batmana!

  George Clooney, który wcielił się w tytułową rolę w filmie "Batman i Robin", w powszechnej opinii fanów uznawany jest za najgorszego odtwórcę postaci Batmana w historii kina. Opinię tę podziela sam aktor, który w kilku ostatnio udzielonych wywiadach często zgadza się z krytyką kreowanej przez niego postaci. W ostatnim z nich poszedł nawet o krok dalej i przyznał, że odradzał przyjęcie roli Batmana Benowi Affleckowi.
 • George Clooney: Pracował na plantacji tytoniu

  George Clooney: Pracował na plantacji tytoniu

  Choć do swojej ostatniej roli w „Niebie o północy” George Clooney musiał schudnąć 11 kilogramów, to nie użala się nad sobą. Gwiazdor nie rozumie aktorów, którzy narzekają na trudy swojego zawodu. Przyznaje, że dawnej wykonywał bardziej uciążliwe zajęcia, m.in. pracował na plantacji tytoniu.
 • George Clooney broni Toma Cruise'a

  George Clooney broni Toma Cruise'a

  "Rozumiem, dlaczego to zrobił" - przyznał George Clooney, gdy zapytano go o to, co sądzi o zachowaniu Toma Cruise'a. Po tym, jak do sieci wyciekło nagranie, na którym gwiazdor serii "Mission: Impossible" udziela ostrej reprymendy członkom ekipy, którzy złamali zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19, wylało się na niego mnóstwo hejtu. Laureat Oscara za "Syrianę" wziął go jednak w obronę i usprawiedliwił jego wybuch złości.

Zdjęcia - George Clooney (27)


 • film.interia.pl
  George Clooney nieznany
 • film.interia.pl
  George Clooney nieznany
 • film.interia.pl
  George Clooney nieznany
 • film.interia.pl
  George Clooney nieznany
 • film.interia.pl
  George Clooney nieznany

Filmy - George Clooney (5)

 • Sandra Bullock o pracy na planie filmu "Grawitacja"

  Wiedzieliśmy, że nikt przed nami jeszcze nigdy tego nie robił. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się stworzyć coś, co w jakiś sposób ponownie zaintryguje widzów i filmowców - tak o filmie "Grawitacja" mówi Sandra Bullock.
 • Alfonso Cuarón o pracy nad filmem "Grawitacja"

  Nie używaliśmy zielonych ekranów, a kilku innych technologii, które sami stworzyliśmy na potrzeby tego filmu, jako że technologia, jakiej potrzebowaliśmy, żeby osiągnąć zamierzony efekt, po prostu nie istniała. Musieliśmy stworzyć sobie własny zestaw narzędzi - tak o pracy nad filmem "Grawitacja" mówi Alfonso Cuarón.
 • "Idy marcowe"

  Trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA, Mike'a Morrisa (George Clooney), z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei).
 • "Spadkobiercy"

  Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.