george

Artykuły - George (522)

 • George Clooney wściekły na tabloidy

  George Clooney wściekły na tabloidy

  George Clooney jest wściekły na tabloidy. Aktora poruszyły ostatnie spekulacje, dotyczące jego związku z Amal Alamuddin, cenioną prawniczką pochodzącą z Libanu, na stałe mieszkającą w Londynie. Hollywoodzki gwiazdor nazwał je "zmyślonymi" i "niebezpiecznymi".
 • George Clooney na ślubnym kobiercu?

  George Clooney na ślubnym kobiercu?

  Największy kobieciarz w Hollywood i przeciwnik stanu małżeńskiego chce do końca życia być tylko z jedną kobietą? Jakoś trudno w to uwierzyć...
 • George Michael w szpitalu

  George Michael w szpitalu

  Brytyjski gwiazdor pop George Michael trafił do szpitala.
 • "Gra o tron": George RR Martin w obronie "seksu i przemocy"

  "Gra o tron": George RR Martin w obronie "seksu i przemocy"

  George RR Martin, autor powieściowej sagi "Pieśń Lodu i Ognia", na podstawie której powstał serial "Gra o tron", wziął w obronę producentów show. Pisarz stwierdził, że bez scen seksu i przemocy, serial HBO byłby "fałszywy i nieuczciwa".
 • "Gra o tron": Scena gwałtu wzbudziła kontrowersje

  "Gra o tron": Scena gwałtu wzbudziła kontrowersje

  George R.R. Martin, autor powieściowego cyklu będącego podstawą serialu "Gra o tron", skomentował wzbudzającą kontrowersje scenę gwałtu z ostatniego odcinka show HBO.
 • George Clooney jako "obrońca skarbów"

  George Clooney jako "obrońca skarbów"

  Czy warto ryzykować życie za dzieła sztuki - płótna wielkich mistrzów i te mniej znane, ich uczniów? Czy warto nadstawiać głowy za akwarele, rzeźby, tryptyki oraz rękopisy? Bohaterowie filmu George'a Clooneya "Obrońcy skarbów", który miał premierę podczas tegorocznego Berlinale, zachwycili festiwalowych gości.
 • George Clooney i wojna o skarby

  George Clooney i wojna o skarby

  Matt Damon ma proste wytłumaczenie dla fenomenu George'a Clooneya, prywatnie jego dobrego przyjaciela, a zawodowo - kolegi z planu, z którym wystąpił właśnie w filmie "Obrońcy skarbów" (tuż po premierze na festiwalu w Berlinie).
 • George Michael z orkiestrą (nowa płyta "Symphonica")

  George Michael z orkiestrą (nowa płyta "Symphonica")

  18 marca ukaże się szósta solowa płyta George'a Michaela. "Symphonica" nagrywana była podczas trasy koncertowej w latach 2011-2012.
 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?
 • Boy George powraca po 18 latach (nowa płyta "This Is What I Do")

  Boy George powraca po 18 latach (nowa płyta "This Is What I Do")

  "Chciałem nagrać luźny album, bez zbędnego skupiania się nad jego produkcją i myślę, że udało mi się to osiągnąć" - tak nowy materiał "This Is What I Do" zapowiada wokalista Boy George.

Filmy - George (1)