geometria

Artykuły - Geometria (6)

 • Jak odmienić wygląd bez kolejnego strzyżenia

  Jak odmienić wygląd bez kolejnego strzyżenia

  Z każdej długości włosów możesz stworzyć różne fryzury. Przetestuj nasze propozycje, dzięki którym odmienisz swój look bez kolejnego strzyżenia.
 • Lekcja geometrii

  Lekcja geometrii

  Projektanci postanowili w tym sezonie sprawdzić, czy potrafimy nazwać wszystkie figury, które umieścili na sukienkach i spódnicach. Spróbuj!
 • Sezamie, otwórz się!

  Sezamie, otwórz się!

  Coraz więcej miejsc i danych chronionych jest rozwiązaniami weryfikującymi uprawnienia osób przy wykorzystaniu technologii biometrycznych, bazujących na fizycznej charakterystyce człowieka. Odcisk palca, zdjęcie tęczówki oka czy komenda głosowa to nowoczesne klucze do pomieszczeń i zabezpieczonych informacji.
 • Cyber-dowody

  Zaledwie kilka miesięcy temu w polskich urzędach miast i gmin zakończyła się gorączka związana z wymianą starych książeczkowych dowodów osobistych na nowe, a już dowiadujemy się, że polskie władze wprowadzą niebawem kolejny typ dokumentu tożsamości. Czy za 3, 4 lata czeka nas kolejna skomplikowana operacja wymiany dowodów osobistych?
 • Modna geometria

  Modna geometria

  Kochasz ubrania w kółka, kwadraty, romby i inne geometryczne wzory? Super - będziesz modna! Nie kochasz? Pokochaj!
 • Nowe subaru forester

  Nowe subaru forester

  W sieci sprzedaży Subaru pojawił się już nowy model forestera. Zmianom optycznym uległy zderzaki samochodu, pokrywa silnika oraz atrapa chłodnicy. Ponadto nowy kształt uzyskały zarówno lampy tylne, jak i przednie, których zmieniona konstrukcja zdecydowanie polepsza oświetlenie drogi . Zmieniona została także geometria zawieszenia, której najwidoczniejszym efektem jest znacznie zmniejszona tendencja do "zanurzania" przodu samochodu przy gwałtownym hamowaniu.