Genewa

Artykuły - Genewa (88)

Filmy - Genewa (26)

 • Skoda Kodiaq L&K w Genewie

  Kodiaq to największy SUV czeskiej marki, który ma się świetnie, a jego sprzedaż stale rośnie. Czy to dobry moment na wprowadzenie do sprzedaży nowej, topowej wersji Laurin&Klement?
 • Najpiękniejsze psy Starego Kontynentu

  Duże i małe, bezwłose i futrzaste – ale wszystkie zadbane w każdym calu! Na europejskiej wystawie kynologicznej European Dog Show w Genewie zaprezentowało się ponad 11 tysięcy czworonogów, które ubiegały się o zaszczytny tytuł najpiękniejszego psa kontynentu.
 • Najszybsze w tym sezonie

  Ten samochód to bez wątpienia marzenie niejednego wielbiciela szybkiej jazdy i nowych technologii. Najbardziej sportowy z modeli 911 - czyli GT3 - zaprezentował w Genewie swoje zupełnie nowe oblicze. Piąta generacja 911 GT3 została zaprojektowana całkowicie od nowa. Na targach marka pokazała również trzecią generację modelu Cayman. Pojazd w porównaniu z poprzednikiem jest nieco lżejszy i posiada nowe jednostki napędowe.
 • Nowy VW Golf samochodem roku w Europie

  Volkswagen Golf siódmej generacji został zwycięzcą 50. edycji europejskiego plebiscytu "Car of the Year". Niemieckie auto zdobyło 414 głosów i wyraźnie zdystansowało rywali. Ceremonia wręczenia nagrody była preludium do rozpoczynającego się 6 marca salonu motoryzacyjnego w Genewie. "Car of the Year" to jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży motoryzacyjnej na Starym Kontynencie. Wyróżnienie jest przyznawane od 1964 roku.