Motoryzacja - General Motors

Artykuły - General Motors (218)

 • Dostaną od producenta po 3,5 tys. zł. Nie uwierzysz, za co!

  Dostaną od producenta po 3,5 tys. zł. Nie uwierzysz, za co!

  Motoryzacyjne media żyły ostatnio skandalem dotyczącym fałszowania rzeczywistych wyników zużycia paliwa przez japońskie koncerny motoryzacyjne (Mitsubishi i Suzuki). Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że problemy podobnej natury ma również General Motors...
 • General Motors wycofuje się z rynku rosyjskiego

  General Motors wycofuje się z rynku rosyjskiego

  ​Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami koncern General Motors wycofuje się z Rosji. Wstępne plany zakładały "ewakuację" z pogrążonego w zapaści rynku do końca roku. Niewykluczone, że stanie się to dużo szybciej!
 • Fiat nie tylko z Chryslerem ale i General Motors?

  Fiat nie tylko z Chryslerem ale i General Motors?

  Sergio Marchionne - prezes koncernu Fiat Chrysler Automobiles - nie ustaje w swoich zalotach pod adresem General Motors. Jego zdaniem połączenie obu koncernów przyniosłoby każdemu z nich wymierne korzyści finansowe.
 • Chciałbyś pracować krócej? W Oplu muszą!

  Chciałbyś pracować krócej? W Oplu muszą!

  Pracownicy zakładów Opla w Eisenach i Russelsheim będą pracować krócej niż dotychczas. Zarząd należącej do General Motors marki zadecydował o skróceniu długości zmian i wystąpieniu do niemieckiego rządu o specjalne dotacje dla utrzymania miejsc pracy.
 • Niesamowite. GM wyprodukował 500 mln samochodów!

  Niesamowite. GM wyprodukował 500 mln samochodów!

  Producenci od lat rywalizują o tytuł największego koncernu motoryzacyjnego na świecie. Do ścisłej czołówki należą Toyota, Volkswagen i General Motors.
 • General Motors wstrzymuje produkcję w Rosji

  General Motors wstrzymuje produkcję w Rosji

  General Motors wstrzymuje produkcję samochodów w Rosji. Oficjalnie - na dwa miesiące.
 • Toyota największym producentem samochodów w 2014 roku

  Toyota największym producentem samochodów w 2014 roku

  Japoński koncern motoryzacyjny Toyota sprzedał w 2014 roku 10,2 mln samochodów na całym świecie, nieznacznie wyprzedzając drugiego w tym zestawieniu niemieckiego Volkswagena z 10,1 mln sprzedanych aut - poinformowała w środę agencja Associated Press.
 • Kolejna znana marka bankrutem?

  Kolejna znana marka bankrutem?

  Wiele wskazuje na to, że z motoryzacyjnej mapy świata zniknie wkrótce kolejna marka. Poważne kłopoty finansowe ma właśnie holenderski Spyker Cars.
 • Nowy zakład General Motors na... Białorusi

  Nowy zakład General Motors na... Białorusi

  Amerykański koncern General Motors otworzy w Białorusi zakłady montażu samochodów mogące produkować 20-25 tys. pojazdów rocznie - oświadczył premier Białorusi Michaił Miasnikowicz w Nowym Jorku.
 • Kolejne problemy General Motors. 400 tys. aut do naprawy

  Kolejne problemy General Motors. 400 tys. aut do naprawy

  General Motors wzywa do naprawy w USA kolejnych 400 tysięcy samochodów. Jak poinformował w sobotę koncern, chodzi o problemy z elektroniką automatycznych skrzyń biegów, głównie w autach terenowych i pickupach.