gdzie kupić

Artykuły - Gdzie kupić (4)

 • Gdzie kupisz litr benzyny za grosz? Oto światowy ranking cen paliw

  Gdzie kupisz litr benzyny za grosz? Oto światowy ranking cen paliw

  Ceny paliw na stacjach benzynowych nieustanie się zmieniają. Pomiędzy 2 i 3 kwartałem 2017 r. benzyna podrożała średnio o około 4,2 proc. Wzrost cen paliw jest różnie odczuwalny w różnych krajach na całym świecie. Bloomberg ocenił 61 krajów w trzech kategoriach ekonomicznych. Zobacz, gdzie uplasowała się Polska.
 • Gdzie kupić taniej witaminy? Pacjentom została informacyjna poczta pantoflowa

  Gdzie kupić taniej witaminy? Pacjentom została informacyjna poczta pantoflowa

  Wszyscy zapłacimy więcej za leki bez recepty - to efekt podwyższania cen tych produktów przez producentów, hurtownie oraz aptekarzy.
 • Gdzie kupić mieszkanie za mniej niż 3 tys. zł za metr kw.

  Gdzie kupić mieszkanie za mniej niż 3 tys. zł za metr kw.

  Zdolność kredytowa w euro spadła aż o 165 tys. zł, a marża takich kredytów powróciła do poziomu sprzed 2 lat. Mimo średnich cen znacznie powyżej 5 tys. złotych za metr kwadratowy, wszędzie poza Warszawą można znaleźć naprawdę okazyjne oferty, nawet za mniej niż 3 tys. za metr. Najmniejsze różnice pomiędzy ceną ofertową a transakcyjna występują w Łodzi i stolicy - to główne tezy wynikające z Raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera na temat ofertowych i transakcyjnych cen mieszkań oraz sytuacji na rynku kredytów hipotecznych.
 • Gdzie kupić samochód?

  Cena nowego samochodu osobowego, kupowanego w krajach Piętnastki może się różnić aż o 40 procent. Najdrożej jest w Wielkiej Brytanii, w Niemczech i w Austrii, najtaniej - w Hiszpanii i Grecji. Zestawienie cen samochodów w rożnych krajach Unii opublikowała właśnie Komisja Europejska.

Filmy - Gdzie kupić (1)

 • Platformy e-commerce alternatywą dla zakupów w galeriach handlowych

  Specjalnie zaprojektowane platformy internetowe sprzedające ubrania polskich projektantów przyczyniają się do popularyzacji niezależnej mody. Również w Polsce za pośrednictwem portali internetowych konsumenci coraz chętniej kupują ubrania młodych projektantów. Największą popularnością cieszą się elementy garderoby, które można kupić bez mierzenia: T-shirty, sukienki oraz tuniki. Komentuje Michał Juda, SHOWROOM.