Film - gazety

Artykuły - Gazety (29)

 • Stracił stanowisko przez pracę w TVN-ie?

  Stracił stanowisko przez pracę w TVN-ie?

  Bartosz Węglarczyk, jeden ze współprowadzących poranny program "Dzień Dobry TVN", nie jest już szefem działu zagranicznego "Gazety Wyborczej".
 • Schymalla szefową Jedynki TVP?

  Schymalla szefową Jedynki TVP?

  Dyrektor TVP 1 Witold Gadowski rezygnuje ze stanowiska. Z informacji uzyskanej przez "Rzeczpospolitą" wynika, że jego miejsce może zająć Iwona Schymalla.
 • Jest nowy szef TVP1. Pomoże PiS?

  Jest nowy szef TVP1. Pomoże PiS?

  Nowym szefem telewizyjnej Jedynki zostanie Witold Gadowski, były szef TVP Kraków, publicysta "Gazety Prawnej". Jak podaje Newsweek Polska, zmian w TVP1 domagało się PiS.
 • Polański znów wygrał z gazetami

  Polański znów wygrał z gazetami

  Roman Polański i jego żona Emmanuelle Seigner wygrali we wtorek proces z trzema francuskimi gazetami, które opublikowały prywatne zdjęcia przedstawiające reżysera i jego rodzinę w ich willi w Gstaad w Szwajcarii - poinformowały we wtorek media. Słynna para ma dostać łącznie blisko 16 tysięcy euro tytułem odszkodowania i zwrotu kosztów sądowych.
 • Polański kontra trzy gazety

  Polański kontra trzy gazety

  Francuski sąd odłożył do 19 stycznia decyzję w sprawie pozwu Romana Polańskiego przeciw trzem francuskim gazetom, które opublikowały prywatne zdjęcia przedstawiające reżysera i jego rodzinę w ich szwajcarskiej willi w Gstaad - poinformowały we wtorek media.
 • Tomasz Lis Dziennikarzem Roku

  Tomasz Lis Dziennikarzem Roku

  Tytuł Dziennikarza Roku - przyznawany w konkursie miesięcznika "Press" - otrzymał w tym roku Tomasz Lis, wyprzedzając Ewę Ewart, Piotra Zarembę, Wojciecha Jagielskiego i Anitę Werner.
 • "Śmierć Wenecji"?

  "Śmierć Wenecji"?

  Największe włoskie gazety nie kryją we wtorek konsternacji z powodu hucznego i entuzjastycznego przyjęcia, jakie zgotowano dzień wcześniej prezydentowi Wenezueli Hugo Chavezowi na festiwalu filmowym w Wenecji.
 • Tabloid podsłuchiwał gwiazdy

  Tabloid podsłuchiwał gwiazdy

  Hollywoodzkie gwiazdy, m.in. Gwyneth Paltrow ("Dowód", "Iron Man") i Jude Law ("Bliżej", "Holiday") są jednymi z osób, których poczta głosowa z telefonów komórkowych była przechwytywana przez jeden z brytyjskich tabloidów.
 • TVP bojkotuje "Gazetę Wyborczą"

  TVP bojkotuje "Gazetę Wyborczą"

  W porannym przeglądzie prasy w TVP Info zabraknie "Gazety Wyborczej". Telewizja Polska podjęła decyzję o zaprzestaniu prenumeraty "Gazety Wyborczej", na łamach której po raz pierwszy ogłoszono bojkot TVP. Problem mają także organizatorzy konkursu SuperJedynki.
 • Artyści bojkotują TVP

  Artyści bojkotują TVP

  Ludziom kultury nie podoba się fakt, że Telewizja Publiczna została zawłaszczona przez - jak piszą w liście - "byłych neonazistów i wszechpolaków". Większość z nich krytykuje nowego prezesa TVP. Na znak protestu bojkotują TVP i namawiają do tego także widzów.