mobtech - gazety

Artykuły - Gazety (14)

 • Gazeta z wbudowanym i darmowym... smartfonem

  Gazeta z wbudowanym i darmowym... smartfonem

  Gazeta w telefonie w postaci aplikacji czy dostosowanej do małego ekranu strony WWW nikogo nie dziwi. A gdyby tak odwrócić tę sytuację i zamiast gazety w telefonie zaoferować telefon w gazecie? "Entertainment Weekly" postanowił zafundować swoim czytelnikom coś wyjątkowego - smartfona wbudowanego w jedną ze stron magazynu.
 • NSA niesłusznie podsłuchiwało Amerykanów

  NSA niesłusznie podsłuchiwało Amerykanów

  W ostatnich miesiącach amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) inwigilowała obywateli USA w większym stopniu, niż pozwalają jej na to odpowiednie regulacje prawne - donosi dziennik "The New York Times", powołując się na własne źródła informacji z kręgów rządowych.
 • Mniej atrakcyjne promocje na internet

  Mniej atrakcyjne promocje na internet

  W tym roku końca dobiegają pierwsze umowy na usługę szerokopasmowego internetu świadczoną na łączach Telekomunikacji Polskiej przez alternatywnych operatorów. Z analizy "Gazety Prawnej" wynika, że nowe oferty nie są zbyt atrakcyjne. Znacznie lepiej prezentują się oferty operatorów telewizji kablowych.
 • Nie będzie tańszych taryf w komórkach?

  Nie będzie tańszych taryf w komórkach?

  Wojna cenowa w telefonii komórkowej skończyła się, wynika z analizy "Gazety Prawnej", która zauważa, że nowe taryfy wprowadzane przez operatorów to kosmetyczne zmiany, a czasami wręcz podwyżki.
 • Pakiety usług u mobilnych operatorów

  Pakiety usług u mobilnych operatorów

  Abonenci telewizji kablowych dobrze wiedzą, że korzystając z kilku usług jednocześnie (telewizja + internet + telefon) można liczyć na znaczne oszczędności. Podobnie będzie u operatorów komórkowych, którzy wkrótce rozpoczną oferowanie swoich usług w pakietach.
 • Laptop z TP prawie za darmo

  Laptop z TP prawie za darmo

  Jeden z redaktorów "Gazety Wyborczej" skusił się na zakup przenośnego komputera w ofercie Telekomunikacji Polskiej. Wkrótce okazało się, że ani bank ani operator nie chcą od niego pieniędzy. Czyżby Telekomunikacja Polska rozdawała laptopy za darmo?
 • 42 mln użytkowników komórek w Polsce

  42 mln użytkowników komórek w Polsce

  Pod koniec 2007 roku na rynku telefonii komórkowej aktywnych będzie 42 mln kart SIM, wynika z szacunków "Gazety Prawnej". Oznacza to wzrost liczby użytkowników telefonów komórkowych o 5 milionów. Kto będzie liderem?
 • Gdzie jest najtańszy roaming?

  Gdzie jest najtańszy roaming?

  Obecnie najtańszy roaming w krajach śródziemnomorskich i bałkańskich oferuje swoim abonentom sieć Play - wynika z analizy "Gazety Prawnej", która postanowiła bliżej przyjrzeć się bliżej ofercie roamingowej polskich operatorów komórkowych.
 • Najkorzystniejszą ofertę ma Simplus

  Najkorzystniejszą ofertę ma Simplus

  "Gazeta Prawna" postanowiła sprawdzić, która sieć telefonii komórkowej oferuje najwięcej minut rozmów za te same pieniądze w ramach ofert pre-paid. Okazuje się, że najtańsze rozmowy na kartę mogą prowadzić użytkownicy taryfy Easy w ofercie Simplusa.
 • Skok PiS-u na sieć Plus

  Skok PiS-u na sieć Plus

  Kilka dni temu w mediach pojawiały się informacje na temat zmiany prezesa spółki Polkomtel, operatora sieci Plus. Teraz do tematu powraca "Gazeta Wyborcza", która pisze, że w kierownictwie PiS huczy od informacji o zmianie na stanowisku prezesa Plusa.