Sport - gazety

Artykuły - Gazety (36)

 • Kompromitująca pomyłka gazety w Brazylii

  Kompromitująca pomyłka gazety w Brazylii

  Kibice w Brazylii przeżyli we wtorek szok, gdy otworzyli największą gazetę w kraju i spojrzeli na dodatek reklamowy jednej z sieci supermarketów, w którym informowano o... odpadnięciu Canarinhos z piłkarskich mistrzostw świata w RPA.
 • Anelka zwymyślał Domenecha i wyleciał z kadry!

  Anelka zwymyślał Domenecha i wyleciał z kadry!

  Napastnik reprezentacji Francji Nicolas Anelka, który obraził trenera Raymonda Domenecha w przerwie czwartkowego meczu z Meksykiem, został odesłany do domu - poinformował wiceprezydent francuskiej federacji Noel Le Graet.
 • Landis przyznał się do dopingu i wydał Armstronga

  Landis przyznał się do dopingu i wydał Armstronga

  Floyd Landis, amerykański kolarz, który stracił zwycięstwo w Tour de France po pozytywnym teście antydopingowym, przyznał się do systematycznego stosowania niedozwolonych substancji o to samo oskarżając Lance'a Armstronga, doniósł "Wall Street Journal".
 • John Terry dorabiał na boku?

  John Terry dorabiał na boku?

  Dziennikarze angielskiej bulwarówki "News of the World" chyba niezbyt lubią kapitana reprezentacji Anglii, Johna Terry'ego. Najpierw oskarżyli jego ojca o handel narkotykami, a teraz zarzucili samemu piłkarzowi, że... nielegalnie sprzedaje wejściówki na mecze.
 • Ojciec Johna Terryego dilerem kokainy

  Ojciec Johna Terryego dilerem kokainy

  Mimo że John Terry jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy świata, jego ojciec Ted pokusił się o możliwość łatwego zarobku 120 funtów. Dziennikarze angielskiej bulwarówki "News of the World" zorganizowali prowokację i ukrytą kamerą nagrali moment, gdy ojciec kapitana "The Blues" handluje narkotykami.
 • Boruc: Gazety wymyślają niektóre historie

  Boruc: Gazety wymyślają niektóre historie

  - Stoję na scenie, więc ludzie chyba po prostu chcą wiedzieć, co robię, czym się interesuję i czy moje g... jest zielonego czy niebieskiego koloru... Być piłkarzem Celtiku i jednocześnie być anonimowym? Byłoby fajnie, ale to niemożliwe. Nie dbam o to - mówi Artur Boruc.
 • Mistrzyni świata, Caster Semenya chciała być chłopcem

  Mistrzyni świata, Caster Semenya chciała być chłopcem

  Mistrzyni świata w biegu na 800 m, 18-letnia Caster Semenya z RPA, która wzbudziła wątpliwości na temat swej płci, chciała być chłopcem. Już w dzieciństwie nie lubiła spódniczek. Wolała spodenki i grała w piłkę z kolegami. Zwracała uwagę swym męskim wyglądem i atletyczną posturą.
 • Kaka na liście transferowej?

  Kaka na liście transferowej?

  Klub włoskiej ekstraklasy piłkarskiej AC Milan jest gotowy wystawić na listę transferową Brazylijczyka Kakę za kwotę około 65 mln euro - poinformował w środowym wydaniu dziennik Corriere dello Sport. Zdaniem gazety, najbardziej zainteresowany pozyskaniem brazylijskiego napastnika jest obecnie madrycki Real.
 • Nieludzka katorga w F1

  Nieludzka katorga w F1

  Skandynawskie media zwracają uwagę na nieuczciwą konkurencję podczas wyścigów Formuły 1 ze względu na różnice we wzroście i wadze kierowców. Proponują wprowadzenie rozwiązania podobnego do skoków narciarskich, gdzie długość nart jest zróżnicowana w stosunku do cech fizycznych zawodnika.
 • Były selekcjoner zastąpi Leo?

  Jerzy Engel ma zastąpić na stanowisku selekcjonera Leo Beenhakkera i przygotować reprezentację Polski do finałów Euro 2012 - insynuuje "Polska The Times".