Muzyka - 'Gazeta Wyborcza'

Artykuły - 'Gazeta Wyborcza' (12)

 • Awantura o biografię TSA

  Awantura o biografię TSA

  Publikację książki "Ten gitarowy huk. Historia zespołu TSA" chce zablokować część zespołu z liderem Markiem Piekarczykiem - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Sting wystąpi w Poznaniu?

  Sting wystąpi w Poznaniu?

  W drugiej połowie września brytyjski wokalista Sting ma zagrać koncert podczas otwarcia nowego stadionu w Poznaniu. "Nikt nie chce tej wiadomości potwierdzić pod nazwiskiem, ale rzecz jest pewna na 99 procent" - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Prezydent i rockman

  Prezydent i rockman

  Lenny Kravitz ma nowego fana i jest nim.. głowa państwa - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Wiśniewski nie ma 4 tysięcy zł?

  Wiśniewski nie ma 4 tysięcy zł?

  Liderzy Ich Troje oraz ich wytwórnia płytowa przegrali proces o plagiat z więźniem skazanym za zabójstwo. Michał Wiśniewski chce się odwołać od tego wyroku, ale - jak twierdzi - nie stać go na wydanie czterech tysięcy złotych na opłacenie apelacji - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Nelly Furtado w Polsce?

  Nelly Furtado w Polsce?

  Jak donosi "Gazeta Wyborcza", kanadyjska gwiazda muzyki pop ma wystąpić w Poznaniu.
 • Elvis Costello w Poznaniu

  Elvis Costello w Poznaniu

  Legendarny brytyjski wokalista wystąpi 28 czerwca w ramach festiwalu Malta - podaje "Gazeta Wyborcza".
 • Śmieją się z Opola

  Śmieją się z Opola

  Prowadzący piątkowy koncert Tatiana Okupnik i Artur Orzech podrwili sobie na wstępie z opolskiego amfiteatru. Tatiana wróżyła przeniesienie do niego kupców ze stadionu X-lecia z Warszawy - pisze lokalna "Gazeta Wyborcza".
 • Jethro Tull w Polsce

  Jethro Tull w Polsce

  15 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie na jedynym koncercie w Polsce wystąpi słynna brytyjska grupa Jethro Tull, na czele której stoi wokalista i flecista Ian Anderson - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • "Młodzież Wszechpolska mnie okradła"

  "Młodzież Wszechpolska mnie okradła"

  Młodzież Wszechpolska bezprawnie cytuje utwór rapera Włodiego - napisała "Gazeta Wyborcza". "Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem" - ulotki z tym fragmentem piosenki warszawskiego rapera rozdawała podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego Młodzież Wszechpolska. Robiła to bezprawnie.
 • Krzysztof Cugowski zredaguje "Wyborczą"

  Krzysztof Cugowski zredaguje "Wyborczą"

  Krzysztof Cugowski, wokalista zespołu Budka Suflera, zredaguje sobotnie wydanie lubelskiej "Gazety Wyborczej", które ukaże się 22 lipca 2006 roku. Dochód ze sprzedaży niestandardowych reklam w tej szczególnej edycji "Gazety" zostanie przekazany na pomoc ciężko choremu trzylatkowi Kubusiowi Ostaszowi z Ulhówka.