Muzyka - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (15)

 • Jethro Tull w Polsce

  Jethro Tull w Polsce

  15 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie na jedynym koncercie w Polsce wystąpi słynna brytyjska grupa Jethro Tull, na czele której stoi wokalista i flecista Ian Anderson - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • "Młodzież Wszechpolska mnie okradła"

  "Młodzież Wszechpolska mnie okradła"

  Młodzież Wszechpolska bezprawnie cytuje utwór rapera Włodiego - napisała "Gazeta Wyborcza". "Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem" - ulotki z tym fragmentem piosenki warszawskiego rapera rozdawała podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego Młodzież Wszechpolska. Robiła to bezprawnie.
 • Krzysztof Cugowski zredaguje "Wyborczą"

  Krzysztof Cugowski zredaguje "Wyborczą"

  Krzysztof Cugowski, wokalista zespołu Budka Suflera, zredaguje sobotnie wydanie lubelskiej "Gazety Wyborczej", które ukaże się 22 lipca 2006 roku. Dochód ze sprzedaży niestandardowych reklam w tej szczególnej edycji "Gazety" zostanie przekazany na pomoc ciężko choremu trzylatkowi Kubusiowi Ostaszowi z Ulhówka.
 • Michał Wiśniewski wspiera gejów

  Michał Wiśniewski wspiera gejów

  10 czerwca co najmniej kilkuset gejów i lesbijek z Niemiec zasili szeregi warszawskiej Parady Równości. W ramach Warszawskich Dni Równości odbędzie się także muzyczne afterparty z udziałem Michała Wiśniewskiego z Ich Troje i Jimmy'ego Somerville'a, wokalisty znanego z grupy Bronski Beat i kariery solowej - zapowiada "Gazeta Wyborcza".
 • Anna Maria Jopek nagra płytę z Patem Methenym!

  Anna Maria Jopek nagra płytę z Patem Methenym!

  Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Anna Maria Jopek, nagra płytę ze światowej sławy gitarzystą jazzowym Patem Methenym. Album ukaże się najprawdopodobniej na przełomie października i listopada, a promowany ma być tak w Polsce, jak również na Zachodzie. Informację taką podała "Gazeta Wyborcza".