Film - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (162)

 • Ponad 400 filmów w sieci za darmo

  Ponad 400 filmów w sieci za darmo

  Od 2 marca 2012 roku każdy internauta może zobaczyć polskie filmy artystyczne zebrane w ramach projektu "Filmoteka" przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - informuje "Gazeta Wyborcza". Ich autorami są polscy współcześni artyści wizualni, od Rybczyńskiego do Libery.
 • Była inwigilacja dziennikarzy! Co teraz?

  Była inwigilacja dziennikarzy! Co teraz?

  Nie milkną echa na temat medialnych doniesień dotyczących kontrolowania billingów dziennikarzy. Środowiska medialne domagają się odtajnienia akt sprawy, a minister sprawiedliwości nie ma wątpliwości, że inwigilacja dziennikarzy miała miejsce.
 • Nie będzie "Teleranka"!

  Nie będzie "Teleranka"!

  TVP okłamała widzów i rzecznika praw dziecka, twierdząc, że nie wstrzyma produkcji programów dla dzieci, pisze "Gazeta Wyborcza". Po 38 latach zniknie też "Teleranek".
 • Wydali bezprawnie 150 mln zł.

  Wydali bezprawnie 150 mln zł.

  Najwyższa Izba Kontroli zbadała, co działo się w TVP w czasie, gdy prezesami byli: Bronisław Wildstein (do 26 lutego 2007 r.), Andrzej Urbański (do 18 grudnia 2008 r.) i Piotr Farfał (do 19 września 2009 r.). Raport z kontroli jest dla prezesów TVP miażdżący - ocenia "Gazeta Wyborcza".
 • Do czego służy "M jak miłość"?

  Do czego służy "M jak miłość"?

  W przyszłym roku rząd zacznie kampanię mającą nas przekonać do elektrowni jądrowych. Polska energetyka atomowa szuka swego Homera Simpsona - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • TVP: nie pracują, ale kasę biorą

  TVP: nie pracują, ale kasę biorą

  Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Telewizja Polska wydała już 400 tys. zł m.in. na pensje dla trzech dotychczasowych, zawieszonych prezesów TVP: Andrzeja Urbańskiego, Sławomira Siwka i Marcina Bochenka.
 • W kosmos czy na prowincję?

  W kosmos czy na prowincję?

  W kosmos ze "Star Trekiem" czy na polską prowincję z "Winem truskawkowym"? Która z piątkowych premier kinowych zasługuje na największą uwagę?
 • Wajda: Wybitny czy przeciętny?

  Wajda: Wybitny czy przeciętny?

  Kolejny film Andrzeja Wajdy i kolejna dyskusja. Czy "Tatarak" to wybitne dzieło, czy tylko przeciętna produkcja?
 • Produkt filmopodobny

  Produkt filmopodobny

  Czy Miley Curys czeka sława na miarę Daniela Radcliffe'a? Na razie pewne jest jedno - jej film "Hannah Montana", który właśnie debiutuje na naszych ekranach, nie dorasta "Harry'emu Potterowi" do pięt. Poniżej recenzencki przegląd piątkowych premier.
 • TVP bojkotuje "Gazetę Wyborczą"

  TVP bojkotuje "Gazetę Wyborczą"

  W porannym przeglądzie prasy w TVP Info zabraknie "Gazety Wyborczej". Telewizja Polska podjęła decyzję o zaprzestaniu prenumeraty "Gazety Wyborczej", na łamach której po raz pierwszy ogłoszono bojkot TVP. Problem mają także organizatorzy konkursu SuperJedynki.