mobtech - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (183)

 • Szybkiego internetu nie będzie?

  Szybkiego internetu nie będzie?

  Miał być szybki internet w całej wschodniej Polsce, ale projekt już na starcie ma ponadpółroczny poślizg - wytyka "Gazeta Wyborcza". Możemy stracić miliard złotych z Unii - ostrzegają UKE i eksperci. Nie zdążymy - alarmują samorządy.
 • Polski "cud" internetowy

  Polski "cud" internetowy

  Przez biurokratyczną pomyłkę zablokowane są miliony euro unijnych dotacji na rozwój internetu w Polsce, donosi "Gazeta Wyborcza" i wyjaśnia przyczynę: z map MSWiA wynika, że sieć jest praktycznie w całym kraju.
 • Sieć 100 Mb/s w każdym domu

  Sieć 100 Mb/s w każdym domu

  "Gazeta Wyborcza" poznała założenia ustawy, która ma zapewnić Polakom bardzo szybki i powszechny internet. Po Nowym Roku projekt trafi na ministerialne biurka.
 • Uwaga na umowy z operatorami

  Uwaga na umowy z operatorami

  Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega: przedświąteczna gorączka zakupów sprzyja pochopnym decyzjom, których negatywne skutki odczuwamy potem nawet przez trzy lata - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Dostał 50 tys. rachunku choć zrezygnował z usługi

  Dostał 50 tys. rachunku choć zrezygnował z usługi

  O sprawie donosi "Gazeta Wyborcza". Andrzej Wrona, lekarz, zdecydował się w marcu na usługę "Era Mail". Miało go to kosztować 9,99 zł miesięcznie.
 • Talibowie zakazują komórek

  Talibowie zakazują komórek

  Dziesięciodniowy zakaz używania telefonów komórkowych ogłosili we wtorek (21.10.2008) talibowie z prowincji Ghazni, nad którą kontrolę mają przejąć polscy żołnierze, informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Polacy rozczarowani iPhone 3G

  Polacy rozczarowani iPhone 3G

  Przed premierą w naszym kraju panował prawdziwy "szał" na to urządzenie. Informacje o produkcie Apple biły rekordy oglądalności. Jednak po premierze nie jest już tak różowo... - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Własna taryfa dla każdego

  Własna taryfa dla każdego

  Zapomnij o niejasnych i sztywnych taryfach operatorów komórkowych. Dzięki wdrażanym właśnie nowoczesnym systemom billingowym wkrótce oferta będzie naprawdę indywidualna, a zmieniać ją będziesz mógł nawet kilka razy w miesiącu, pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Mobilna telewizja za kilka tygodni

  Mobilna telewizja za kilka tygodni

  Jest szansa, że ulubione programy telewizyjne na ekranie telefonu komórkowego będziemy mogli oglądać jeszcze w tym roku.
 • TP szykuje się do przeprowadzki

  TP szykuje się do przeprowadzki

  Telekomunikacja Polska już w lutym 2008 roku rozpocznie negocjacje mające wyłonić firmę, która na przedmieściach Warszawy zbuduje dla operatora budynki mieszczące pięć hektarów biur, informuje "Gazeta Wyborcza".