Biznes - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (396)

 • "Gazeta Wyborcza": Zdrowie na sprzedaż

  Polacy nie wiedzą, że dane o ich zdrowiu może kupić firma, w której chcą się ubezpieczyć. A od niej może je przejąć bank, w którym chcą wziąć kredyt, pisze "Gazeta Wyborcza". Wszystko zgodnie z prawem.
 • Średnia sprzedaż "Wyborczej" spadła o 18,4 proc. rdr

  Średnia sprzedaż "Wyborczej" spadła o 18,4 proc. rdr

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w czerwcu 2013 roku 211.225 sztuk i było o 18,4 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Agora podnosi cenę "Gazety Wyborczej"

  Agora podnosi od 1 lipca cenę "Gazety Wyborczej" do 2,50 zł w poniedziałki, wtorki i środy oraz do 2,90 zł w czwartki, piątki i soboty. Cena prenumeraty teczkowej od sierpnia 2013 r. wyniesie 2,10 zł - podała Agora w komunikacie.
 • List o emeryturze

  List o emeryturze

  Od poniedziałku ZUS rozpoczyna wysyłanie do 16 mln Polaków listów, w których poinformuje, jaka będzie nasza emerytura za 5, 10 czy 30 lat. Dla wielu osób to będzie informacja szokująca - pisze "Gazeta Wyborcza". W liście znajdziemy sumę naszych składek oraz wyliczone na ich podstawie świadczenie.
 • "Gazeta Wyborcza": Plaga lewych odszkodowań

  Oszustom ubezpieczeniowym nie wystarczają już stłuczki. Zabierają się także do wyłudzeń z polis na życie - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Polska lepsza, niż myślimy

  Polska lepsza, niż myślimy

  W ostatnich czterech latach awansowaliśmy z dziesiątego na trzecie miejsce w ocenach demokracji i stanu gospodarki w Europie Środkowo-Wschodniej - wynika z prestiżowych badań Fundacji Bertelsmanna, które cytuje "Gazeta Wyborcza".
 • ZUS uprzejmie prosi o donos

  ZUS uprzejmie prosi o donos

  ZUS wysyła listy w których zadaje pytania o pracę, jaką adresaci wykonują. Szuka tym samym chętnych do samodenuncjacji - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • "Gazeta Wyborcza": Fotoradary nie tuczą budżetu

  "Gazeta Wyborcza": Fotoradary nie tuczą budżetu

  Fotoradarów na drogach jest coraz więcej, a kierowcy wciąż nie dokładają się do budżetu w takim stopniu, jak chciałby rząd, pisze "Gazeta Wyborcza".
 • PKP wabi kierowców cenami

  PKP wabi kierowców cenami

  W czerwcu potanieją pociągi z Warszawy do Łodzi, z Poznania do Szczecina i na kilkunastu innych trasach. Ceny niektórych biletów spadną o ponad połowę - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Lewe zjazdy naszych związkowców

  Lewe zjazdy naszych związkowców

  Liderom i członkom Związku Zawodowego Pracowników Dołowych ktoś fałszował dane o zjazdach - informuje "Gazeta Wyborcza".