InteriaTV - 'Gazeta Wyborcza'

Filmy - 'Gazeta Wyborcza' (6)

 • Apolityczny przegląd prasy

  Czwartek, 16 sierpnia" * "Męskie wakacje prezydenta" na ostatniej stronie "Dziennika" * Na 12. stronie "Rzeczpospolitej" - "Zwykły tiszert powszedni" * "Gazeta Wyborcza" - muzycznie - na stronie 14. "Spełniam chłopięce marzenia", czyli wywiad z liderem grupy Myslovitz, Arturem Rojkiem.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Codziennie przeglądamy polskie dzienniki w poszukiwaniu alternatywy dla polityki. Dziś w "Dzienniku" czytamy o rozebranej i zaangażowanej Joannie Krupie, a także o kitesurfingu; "Gazeta Wyborcza" pisze o tym jak telefony komórkowe wywróciły do góry nogami nasze zachowania społeczne.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Środa, 8 sierpnia: O kondycji polskich olimpijczyków czytamy w "Rzeczpospolitej"; "Dziennik" pisze o tym jak Polacy poprawiają sobie humor, a "Gazeta Wyborcza" przygląda się naszemu życiu sąsiedzkiemu.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Dziś w "Rzeczpospolitej" czytamy o pomyśle na narodowe święto prokreacji; "Gazeta Wyborcza" przybliża nam świat rodziny Simpsonów, a "Dziennik" rozmawia z Heleną Bonham Carter - arystokratką wśród aktorek.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Czwartek, 26 lipca: Dziś będzie o tym, dlaczego tyjemy - w "Dzienniku", o modnych i drogich torebkach, które można sobie wypożyczać - w "Rzeczpospolitej" oraz o tym, na co lepiej stawiać: na reszkę, czy orła - radzi "Gazeta Wyborcza".
 • Apolityczny przegląd prasy

  Choć prasa szeroko rozpisuje się na temat kolejnego kryzysu w koalicji, my darujemy sobie ten temat i zaglądamy do dzienników w poszukiwaniu alternatywy. Dziś "Gazeta Wyborcza", "Dziennik" i "Rzeczpospolita".