Garmisch-Partenkirchen

Artykuły - Garmisch-Partenkirchen (113)

Filmy - Garmisch-Partenkirchen (3)

  • Skoki Narciarskie. Dawid Kubacki pierwszy, Piotr Żyła trzeci, Kamil Stoch czwarty w Garmisch-Partenkirchen! Wideo

    Noworoczny Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen dla polskiej ekipy zakończył się rewelacyjnie. Pierwszą serię wygrał Halvor Egner Granerud, drugi był Dawid Kubacki, a trzeci Kamil Stoch. Do serii finałowej zakwalifikowali się również Andrzej Stękała, Piotr Żyła i Klemens Murańka. Konkurs wygrał Dawid Kubacki, ustanawiając rekord skoczni, trzecie miejsce zajął Piotr Żyła, a czwarty był Kamil Stoch.
  • TCS: Świetne kwalifikacje Polaków w Ga-Pa. Wideo

    Sześciu reprezentantów Polski dostało się do noworocznego konkursu TCS w Ga-Pa. Najlepiej spisał się Dawid Kubacki, który wygrał kwalifikacje.
  • Nocleg w igloo. Dla poszukiwaczy wrażeń

    Kompleks hotelowy Igloo Village w niemieckich Alpach Bawarskich nie narzeka na brak gości. Jego chłodne, lodowe komnaty czekają na wszystkich chętnych! Goście mają tutaj do wyboru 13 pokoi w cenie od 109 do 209 euro za noc. Wnętrza w całości wykonano z lodu i śniegu. Ciepło na pewno nie będzie - ale za to wrażeń nie zabraknie! Zwłaszcza, że hotel-igloo znajduje się tuż pod Zugspitze, najwyższym szczytem górskim Niemiec (2962 m n.p.m.), z którego w każdej chwili może zejść lawina...