gar

Artykuły - Gar (26)

 • Gary Oldman przeprasza za wypowiedź o Żydach

  Gary Oldman przeprasza za wypowiedź o Żydach

  Słynny brytyjski aktor Gary Oldman przeprasza za antysemicki komentarz. W wywiadzie dla "Playboya" zasugerował, że Hollywood kontrolowane jest przez Żydów.
 • Znany piosenkarz Gary Barlow oszustem podatkowym na wielką skalę

  Znany piosenkarz Gary Barlow oszustem podatkowym na wielką skalę

  Gary Barlow z grupy "Take That" jest oszustem podatkowym. Wedug sądu, eksploatował ulgi mające wspierać twórczość artystyczną i musi zwrócić kilkadziesiąt milionów funtów. Anglicy twierdzą też, że powinien zwrócić Order of the British Empire, który dostał w 2012 roku za prace dobroczynne.
 • Harrison Ford i Gary Oldman mają "Paranoję"

  Harrison Ford i Gary Oldman mają "Paranoję"

  Gary Oldman i Harrison Ford grają główne rolę w thrillerze szpiegowskim "Paranoja". Obraz wejdzie do kin we wrześniu.
 • Będzie "premia za stanie przy garach"

  Będzie "premia za stanie przy garach"

  Niemiecki rząd przyjął w środę projekt ustawy wprowadzającej zasiłek dla rodziców, którzy opiekują się małymi dziećmi w domu, zamiast posyłać je do żłobków. Opozycja zarzuciła rządowi Angeli Merkel, że chce wypłacać kobietom "premie za stanie przy garach".
 • Despotyczny Gary Oldman

  Despotyczny Gary Oldman

  Gary Oldman pojawi się u boku Denzela Washingtona w postapokaliptycznym dramacie "Book of Eli".
 • "Klan": Rysiek przy garach

  "Klan": Rysiek przy garach

  Biedny Rysio z "Klanu" został słomianym wdowcem. Jego żona Grażynka wyjechała do Irlandii a on musi zajmować się domem i dziećmi.
 • Gary Oldman w piątym Potterze

  Gary Oldman w piątym Potterze

  Producenci filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa" potwierdzili, ze 47-letni Gary Oldman ("Hannibal", "Batman - Początek") powróci jako Sirius Black w piątej części przygód czarodzieja w żółto-bordowym szaliku. Amerykański aktor wystąpił dotychczas w dwóch Potterach: "Więźniu Azkabanu" i "Czarze Ognia".
 • Gary Demos otrzyma "technicznego" Oscara

  Gary Demos otrzyma "technicznego" Oscara

  Ekspert od efektów komputerowych Gary Demos otrzyma honorowego Oscara im. Gordona E. Sawyera - poinformowała we wtorek, 17 stycznia, Amerykańska Akademia Filmowa. Laureat jest autorem efektów komputerowych do klasyka science-fiction, filmu "Tron", oraz założycielem studia efektów specjalnych. DemoGraFX.
 • Hiszpański Gary Oldman

  Hiszpański Gary Oldman

  Hiszpańskie studio Filmax Entertainment zamierza podbić rynek kina anglojęzycznego. Obecnie w wytwórni trwają prace nad dreszczowcem "The Backwoods" ("El bosque de las sombras"), którego gwiazdą jest Gary Oldman ("Harry Potter i więzień Azkabanu", "Batman - Początek").
 • Gary Oldman u Davida Finchera

  Gary Oldman u Davida Finchera

  Gary Oldman ("Batman - Początek", "Harry Potter i więzień Azkabanu", "Hannibal") dołączył do obsady thrillera "Zodiac", nad którym pracuje David Finbcher ("Podziemny krąg", "Siedem"). Fabuła obrazu opowiada o seryjnym zabójcy i oparta jest na powieściach "Zodiac" oraz "Zodiac Unmasked: The Identity of America's Most Elusive Serial Killer Revealed" Roberta Graysmitha.