gangsterzy

Synonimy:
gangster,
Inne znaczenia:
Gangsterzy (Film (1991)[Mobsters] Reż.Michael Karbelnikoff) ,

Artykuły - Gangsterzy (202)

Filmy - Gangsterzy (13)

 • Jak żyli najsławniejsi polscy gangsterzy?

  Najgroźniejsze organizacje przestępcze zwykle powstają w biednych dzielnicach wielkich miast albo w zaniedbanych rejonach. Polscy gangsterzy przejęli za to podwarszawskie miejscowości: Pruszków i Wołomin. Czy życiorysy polskich gangsterów nadają się na scenariusz filmu fabularnego? Pisarz Artur Górski oraz reporter programu "Uwaga!" Krzysztof Spiechowicz opowiedzieli o życiu polskich gangsterów. - Fascynujemy się światem gangsterskim, a tak naprawdę, to ich bogactwo wynikało ze zniszczenia życiorysów innych osób - wyjaśnił reporter. Co fascynuje ludzi w gangsterskim życiu? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Była żona gangstera została coachem rozwoju osobistego

  Monika Banasiak chce inspirować młodych ludzi?! Była żona gangstera twierdzi, że przeszła metamorfozę. Czy rzeczywiście? Więcej informacji o życiu Słowikowej znaleźć można w książce pt. "Słowikowa o więzieniach dla kobiet".
 • Kobieta w więzieniu. Historia byłej żony gangstera

  "Słowikowa o więzieniach dla kobiet" - taką nazwę nosi najnowsza książka Moniki Banasiak, w której zdradza ona szczegóły życia za murem aresztu śledczego.
 • Jak kobiety dbają o higienę w więzieniu?

  O życiu w kobiecym więzieniu opowiada w najnowszej książce Monika Banasiak. Część tajemnic była żona gangstera zdradziła naszemu dziennikarzowi.