InteriaTV - gala finałowa Miss Polski

Filmy - Gala finałowa Miss Polski (4)

 • Miss Polski: Finałowa 10 - wielkie emocje kandydatek

  Wielkie emocje i wzruszenie towarzyszyły kandydatkom, gdy wybierano pierwszą 10. Galę finałową konkursu Miss Polski 2020, który odbył się na antenie Polsatu w niedzielę 17 stycznia 2020 poprowadzili: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży. W jury programu zasiadły: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni i Joanna Liszowska.
 • Koronę Miss Polski 2020 otrzymała Anna-Maria Jaromin z Katowic!

  I Wicemiss Polski 2020 została Natalia Balicka (Poznań), II Wicemiss Polski 2020: Wiktoria Ciochanowska (Łomża), III Wicemiss Polski 2020: Dominika Wójcik (Moszczenica), IV Wicemiss Polski 2020: Sandra Naum (Łącza). Galę finałową konkursu Miss Polski 2020, który odbył się na antenie Polsatu w niedzielę 17 stycznia 2020 poprowadzili: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży. W jury programu zasiadły: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni i Joanna Liszowska.
 • Miss Polski 2020: Wiktoria Ciochanowska została Miss Widzów Polsatu

  Miss Polski Widzów Polsatu 2020 została Wiktoria Ciochanowska (Łomża), której diadem uroczyście założyła Anna Wyszkoni.
 • Zygmunt Chajzer będzie współprowadził 25. finał konkursu Miss Polski

  Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski. Prezenter cieszy się z tej możliwości, bo ciepło wspomina prowadzone przez siebie wybory najpiękniejszej Polki. Przyznaje też, że do konkursów piękności ma duży sentyment, dzięki jednemu z nich poznał bowiem swoją przyszłą żonę. – To było ogromne wydarzenie towarzyskie, na którym należało być, należało się pokazać, bardzo prestiżowe. Zresztą w ogóle tytuł Miss był prestiżowy, bez względu na to, czy to była Miss Województwa, czy Miss Polski. Poza tym wtedy chyba i dziewczyny większą rolę przykładały do tych wyborów, dlatego że zostanie Miss dawało szansę na zrobienie kariery. W tej chwili możliwości jest dużo więcej i chyba lepiej jest zostać twarzą jakiegoś produktu, modelką czy pokazać się na wybiegach, niż zostać Miss – mówi Zygmunt Chajzer.