gafy

Synonimy:
gafa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gafy (65)

 • Kolejna gafa Silvio Berlusconiego

  Kolejna gafa Silvio Berlusconiego

  Były premier Włoch twierdzi, że z powodu prześladowania go przez wymiar sprawiedliwości, jego dzieci czują się jak Żydzi w Niemczech za czasów Hitlera. Wypowiedź ta jest zawarta w wywiadzie zamieszczonym w książce znanego dziennikarza Bruno Vespy, która jeszcze w tym tygodniu znajdzie się w sprzedaży. Słowa Berlusconiego wywołały oburzenie włoskich Żydów.
 • Letnie przesilenie

  Letnie przesilenie

  Latem można więcej! Wszelkie formy, kolory i wzory są dozwolone... jeśli znasz umiar. Jeśli nie - postaw na klasykę.
 • Wszystkie gafy prezydenta Komorowskiego

  Wszystkie gafy prezydenta Komorowskiego

  6 sierpnia minęły trzy lata prezydentury Bronisława Komorowskiego. Z tej okazji w dzisiejszym wydaniu "Gazeta Polska Codziennie" wylicza najgłośniejsze gafy prezydenta.
 • Dobre relacje z teściami

  Dobre relacje z teściami

  Kontakty z teściami i bliskimi partnera nie zawsze są łatwe. Bywa, że drobne spięcia przeradzają się w konflikt i wielką obrazę. Podpowiadamy, jak zaradzić kłopotliwym sytuacjom.
 • Pokaz umiejętności

  Pokaz umiejętności

  Gwiazdy wydają ci się niedoścignionym ideałem? Nawet fashionistkom zdarzają się wpadki. Najważniejsze, że zawsze jest druga szansa!
 • "Chicago Sun-Times": Gafa Obamy zmartwiła Polaków

  "Chicago Sun-Times": Gafa Obamy zmartwiła Polaków

  Gafa Baracka Obamy zmartwiła Polaków - pisze w czwartek dziennik "Chicago Sun-Times", relacjonując oburzenie, jakie wywołało użycie przez prezydenta USA określenia "polski obóz śmierci" na ceremonii pośmiertnego uhonorowania Prezydenckim Medalem Wolności Jan Karskiego.
 • "Administracja dała Polakom kopniaka". Amerykańskie media o gafie

  "Administracja dała Polakom kopniaka". Amerykańskie media o gafie

  Media w USA na ogół zdawkowo i z opóźnieniem informowały o gafie prezydenta Baracka Obamy z "polskim obozem śmierci" i zaczęły komentować sprawę dopiero po reakcji polskiego rządu.
 • USA: Kolejna gafa Romneya

  USA: Kolejna gafa Romneya

  Z powszechną krytyką i szyderstwami satyryków spotkała się wypowiedź faworyta do republikańskiej nominacji prezydenckiej Mitta Romneya, który w wywiadzie dla telewizji CNN oświadczył, że "nie troszczy się o bardzo biednych".
 • Gafa włoskiej minister o tunelu między CERN a Gran Sasso

  Gafa włoskiej minister o tunelu między CERN a Gran Sasso

  Z rozbawieniem i zdumieniem we Włoszech przyjęto słowa minister oświaty Mariastelli Gelmini, która ogłosiła, że eksperyment z przekroczeniem prędkości światła przeprowadzono w... tunelu między ośrodkiem CERN w Genewie a masywem Gran Sasso w Abruzji.
 • Japonia: Nowy premier zbiera krytykę za gafy ministra

  Japonia: Nowy premier zbiera krytykę za gafy ministra

  Premier Japonii Yoshihiko Noda, wybrany na to stanowisko przed tygodniem, stał się przedmiotem krytyki w związku z gafami, jakie minister gospodarki w jego rządzie Yoshio Hachiro popełnił w związku z wizytą w elektrowni jądrowej Fukushima I - pisze Reuters w sobotę.

Filmy - Gafy (3)

 • Jak nie popełnić gafy w nowym towarzystwie?

  W nowym odcinku "Projektu Lady" przed uczestniczkami poważne wyzwanie. W Paryżu wybiorą się z wizytą do Akademii Międzynarodowej Dyplomacji, gdzie spotkają się z ambasadorami i wezmą udział w kursie poświęconym zasadom protokołu dyplomatycznego. Na koniec czeka je poważny egzamin - uroczysta kolacja w towarzystwie przedstawicieli arystokracji i dyplomacji. Co było najtrudniejsze w tym zadaniu? Uczestniczka programu Klaudia Obrzut i dr Irena Kamińska-Radomska, która jest mentorką w "Projekcie Lady" opowiedziały również o radzeniu sobie w nowym towarzystwie. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kwiatkowski: Oczekujemy przeprosin od Obamy

  Nawet prezydent USA nie może mieć takich luk w pamięci. Obama powinien przeprosić wszystkich Polaków - tak o prezydencie USA, który wczoraj użył sformułowania "polskie obozy śmierci", mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Kwiatkowski.
 • Wicemarszałek popełnił gafę?

  Gościem Kontrwywiadu RMF FM był wicepremier Grzegorz Schetyna.