Gael García Bernal

Synonimy:
Bernal Gael García,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gael García Bernal (19)

 • Gael García Bernal zagra boksera

  Gael García Bernal zagra boksera

  Gael García Bernal wystąpi w głównej roli w biograficznym filmie "Hands of Stone", opowiadającym historię bokserskiego mistrza świata Roberto Durána - poinformował serwis The Wrap.
 • Garcia Bernal i Luna znów razem

  Garcia Bernal i Luna znów razem

  Gael Garcia Bernal i Diego Luna, którzy wystąpili wspólnie w filmie "I twoją matkę też", dołączą do Willa Ferrella i pojawią się w hiszpańskojęzycznej komedii "Casa de mi padre". Na fotelu reżysera zasiada Matt Piedmont.
 • Poszuka byłego kochanka

  Poszuka byłego kochanka

  Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Gael Garcia Bernal i Franco Nero - to obsada nowej produkcji "Letters to Juliet".
 • Kolejny aktor piosenkarzem?

  Kolejny aktor piosenkarzem?

  Znany meksykański aktor, Gael Garcia Bernal, w dość przypadkowych okolicznościach stał się autorem największego obecnie przeboju Ameryki Południowej.
 • Kolejny aktor piosenkarzem?

  Kolejny aktor piosenkarzem?

  Znany meksykański aktor, Gael Garcia Bernal, w dość przypadkowych okolicznościach stał się autorem największego obecnie przeboju Ameryki Południowej.
 • Bernal i Luna o duchach

  Bernal i Luna o duchach

  Diego Luna ("I twoją matkę też") wystąpi u boku Gaela Garcii Bernala ("Jak we śnie") w kinowej ekranizacji powieści "Pedro Paramo" autorstwa Juana Rulfo, uważanego za jednego z prekursorów realizmu magicznego.
 • Gael Garcia Bernal wśród duchów

  Gael Garcia Bernal wśród duchów

  Gael Garcia Bernal, bohater filmów "Jak we śnie" i "Dzienniki motocyklowe", wystąpi w kinowej ekranizacji powieści "Pedro Paramo", autorstwa Juana Rulfo, uważanego za jednego z prekursorów realizmu magicznego.
 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Meksykański aktor Geal Garcia Bernal ("Babel" ) zadebiutuje na tegorocznym festiwalu w Cannes w roli reżysera.
 • Bernal i Dafoe w jury w Berlinie

  Bernal i Dafoe w jury w Berlinie

  Aktorzy Gael Garcia Bernal ("Jak we śnie") i Willem Dafoe ("Manderlay") znajdą się w składzie jury tegorocznego festiwalu filmowego w Berlinie.
 • Gael Garcia Bernal nie chce "Ultimatum"

  Gael Garcia Bernal nie chce "Ultimatum"

  Kilka tygodni temu serwis "Hollywood Reporter" doniósł, że meksykański aktor Gael Garcia Bernal ("Babel") dostał propozycję udziału w filmie "Ultimatum Bourne'a", do którego trwają już zdjęcia. Jednak w rozmowie z dziennikarzami aktor zaprzeczył pogłoskom o swoim udziale w produkcji.

Filmy - Gael García Bernal (2)

 • "Najsamotniejsza z planet"

  Alex (Gael Garcia Bernal) i Nica (Hani Furstenberg), omijają szlaki turystyczne i biura podróży. Kilka miesięcy przed zaplanowanym ślubem docierają do Gruzji, wynajmują lokalnego przewodnika i udają się na wyprawę w góry Kaukazu. Okazuje się jednak, że nie są w górach sami...
 • "Odrobina nieba"

  Kate Hudson wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń (Gael Garcia Bernal). Pech sprawi, że to właśnie z jego ust dowie się, że jej życie zawisło na włosku...