gadżety

Synonimy:
gadżet,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gadżety (557)

 • Luksusowy hotel zakazuje używania elektroniki przy basenie

  Luksusowy hotel zakazuje używania elektroniki przy basenie

  Jeden z luksusowych hoteli znajdujących się na Bali zakazał swoim klientom używania elektronicznych gadżetów. Dlaczego?
 • Gloo - butelka, która ładuje smartfona

  Gloo - butelka, która ładuje smartfona

  Na dość nietypowy pomysł wpadł zespół odpowiedzialny za markę MyKronoz - ich nowy pomysł to urządzenie stanowiące hybrydę między ładowarką USB, powerbankiem, ładowarką QI i… designerską lampą
 • ​Relaxation Hoodie - bluza relaksacyjna za 265 euro

  ​Relaxation Hoodie - bluza relaksacyjna za 265 euro

  Są różne sposoby na wyciszenie się i relaks, jednak takie gadżety jak Relaxation Hoodie trafiają się bardzo rzadko.
 • Inteligentne okulary Epson

  Inteligentne okulary Epson

  Firma Epson opracowała nowe inteligentne okulary, których można używać w połączeniu z istniejącym sprzętem za pomocą łączności HDMI i USB-C, by niemal całkowicie wyeliminować opóźnienia w przesyłaniu danych.
 • Gadżety do smartfona, które warto ze sobą zabrać w podróż

  Gadżety do smartfona, które warto ze sobą zabrać w podróż

  Dla zdecydowanej większości Polaków smartfon jest urządzeniem niezbędnym - również w czasie podróżowania. Często to właśnie za pomocą smartfona wyszukujemy, rezerwujemy i opłacamy hotel, sprawdzamy, co warto zwiedzić w okolicy i korzystamy z nawigacji, wreszcie - utrwalamy przyjemne chwile na zdjęciach. W jakie gadżety do smartfona warto się zaopatrzyć, wyruszając w podróż?
 • Modobag: Kto powiedział, że walizka nie może być skuterem?

  Modobag: Kto powiedział, że walizka nie może być skuterem?

  Gonitwa po lotnisku z kompletem walizek nigdy nie należy do najprzyjemniejszych. Gdyby tak można było po prostu wsiąść na swój bagaż i pojechać nim w kierunku miejsca odprawy. Okazuje się, że... jest to możliwe dzięki Modobag.
 • Survival Belt: Dobrze wygląda i... uratuje życie

  Survival Belt: Dobrze wygląda i... uratuje życie

  Zapomnij o scyzoryku. Survival Belt to gadżet, w którym pod postacią eleganckiego paska kryje się zestaw najbardziej potrzebnych narzędzi.
 • Somm: Pewny sposób na to, by pić wyłącznie dobre wino

  Somm: Pewny sposób na to, by pić wyłącznie dobre wino

  Zawieść można się zarówno na winie za "mniej niż dwie dychy", jak i takim, którego butelka kosztowała kilkaset złotych. Na szczęście ktoś wynalazł Somm i może to zmienić sposób pijemy nektar bogów.
 • Wydatki na rzecz kontrahentów w kosztach firmowych

  Wydatki na rzecz kontrahentów w kosztach firmowych

  Kontakty przedsiębiorców z kontrahentami nie ograniczają się wyłącznie do udokumentowanego fakturami nabywania lub sprzedaży towarów i usług. Negocjacje handlowe, spotkania robocze, montaże i serwisy gwarancyjne, szkolenia, konferencje - wszystkie te aktywności podejmowane w stosunkach biznesowych wymagają ponoszenia mniejszych lub większych wydatków. Nie wszystkie z nich podlegają rozliczeniu w kosztach podatkowych, pomimo że wykazują związek w działalnością firmy, która ich dokonuje.

Filmy - Gadżety (14)

 • Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne. Sprawdź

  Bardzo często nie mamy pojęcia, co kupić w prezencie na święta naszym bliskim. Z pomocą przyszła Anna Nowak-Ibisz, która w "Dzień Dobry TVN" pokazała niebanalne pomysły na prezenty, które przydadzą się każdemu. Jakie gadżety dla fanatyków kawy zaproponowała? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Anna Nowak-Ibisz i rozgrzewające gadżety na zimę

  Za oknem zimno i tak będzie jeszcze przez kilka dobrych miesięcy. Anna Nowak-Ibisz pokazała gadżety, które pomogą wszystkim osobom szczególnie wrażliwym na chłód. Wśród nich były między innymi skarpety na baterię i kocyk na prąd. Co jeszcze zaproponowała Pani Gadżet? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gadżet dla każdego urlopowicza. Poduszka powietrzna dla twojej walizki

  PaQ to poduszka powietrzna dla twojego bagażu. Zabezpiecza rzeczy przed uszkodzeniem, rozlaniem, zgnieceniem, a nawet kradzieżą. Aplikacja śledzi twój bagaż, a za pomocą alarmu także powiadamia, kiedy walizka jest gotowa do odbioru z taśmy. Wystarczy jeden przycisk by automatycznie napompować poduszkę. Wypełni ona całą przestrzeń w bagażu, tworząc ciasną amortyzację. Innowacyjny przedmiot zapewni, że spakowane rzeczy dotrą na wakacje w nienaruszonym stanie. (Cover Video/x-news)
 • Ten gadżet do telefonu sprawi, że już nigdy nie zbijesz szybki

  Oto gadżet, który ochroni telefon przed upadkiem. Stworzył go 25-letni student Philip Frenzel. Active Damping Case to mobilna poduszka powietrzna, wyposażona w specjalne czujniki. Urządzenie włączy się automatycznie po upuszczeniu telefonu. Metalowo-sprężyste nogi amortyzują uderzenie i ratują nasz sprzęt. Przydatne? (Cover Video/x-news)