gadżety

Synonimy:
gadżet,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gadżety (562)

 • Navitel TC500 - uchwyt na napoje z regulacją temperatury

  Navitel TC500 - uchwyt na napoje z regulacją temperatury

  Navitel wprowadza do oferty nietypowe akcesorium - uchwyt na napoje z regulacją temperatury. Gadżet przeznaczony dla kierowców, którzy spędzają sporo czasu w samochodzie.
 • Luksusowy hotel zakazuje używania elektroniki przy basenie

  Luksusowy hotel zakazuje używania elektroniki przy basenie

  Jeden z luksusowych hoteli znajdujących się na Bali zakazał swoim klientom używania elektronicznych gadżetów. Dlaczego?
 • Top 4 gadżety, które musisz wypróbować w 2019 roku!

  Top 4 gadżety, które musisz wypróbować w 2019 roku!

  Nowy Rok nierzadko pociąga za sobą bardziej lub mniej znaczące zmiany w funkcjonowaniu społeczeństw. Obszarem szczególnie podatnym na wszelkie nowości jest bez wątpienia technologia. Jakie nowinki technologiczne zawładną rynkiem w 2019 roku?
 • Gloo - butelka, która ładuje smartfona

  Gloo - butelka, która ładuje smartfona

  Na dość nietypowy pomysł wpadł zespół odpowiedzialny za markę MyKronoz - ich nowy pomysł to urządzenie stanowiące hybrydę między ładowarką USB, powerbankiem, ładowarką QI i… designerską lampą
 • ​Relaxation Hoodie - bluza relaksacyjna za 265 euro

  ​Relaxation Hoodie - bluza relaksacyjna za 265 euro

  Są różne sposoby na wyciszenie się i relaks, jednak takie gadżety jak Relaxation Hoodie trafiają się bardzo rzadko.
 • Inteligentne okulary Epson

  Inteligentne okulary Epson

  Firma Epson opracowała nowe inteligentne okulary, których można używać w połączeniu z istniejącym sprzętem za pomocą łączności HDMI i USB-C, by niemal całkowicie wyeliminować opóźnienia w przesyłaniu danych.
 • Gadżety do smartfona, które warto ze sobą zabrać w podróż

  Gadżety do smartfona, które warto ze sobą zabrać w podróż

  Dla zdecydowanej większości Polaków smartfon jest urządzeniem niezbędnym - również w czasie podróżowania. Często to właśnie za pomocą smartfona wyszukujemy, rezerwujemy i opłacamy hotel, sprawdzamy, co warto zwiedzić w okolicy i korzystamy z nawigacji, wreszcie - utrwalamy przyjemne chwile na zdjęciach. W jakie gadżety do smartfona warto się zaopatrzyć, wyruszając w podróż?
 • Modobag: Kto powiedział, że walizka nie może być skuterem?

  Modobag: Kto powiedział, że walizka nie może być skuterem?

  Gonitwa po lotnisku z kompletem walizek nigdy nie należy do najprzyjemniejszych. Gdyby tak można było po prostu wsiąść na swój bagaż i pojechać nim w kierunku miejsca odprawy. Okazuje się, że... jest to możliwe dzięki Modobag.
 • Survival Belt: Dobrze wygląda i... uratuje życie

  Survival Belt: Dobrze wygląda i... uratuje życie

  Zapomnij o scyzoryku. Survival Belt to gadżet, w którym pod postacią eleganckiego paska kryje się zestaw najbardziej potrzebnych narzędzi.
 • Somm: Pewny sposób na to, by pić wyłącznie dobre wino

  Somm: Pewny sposób na to, by pić wyłącznie dobre wino

  Zawieść można się zarówno na winie za "mniej niż dwie dychy", jak i takim, którego butelka kosztowała kilkaset złotych. Na szczęście ktoś wynalazł Somm i może to zmienić sposób pijemy nektar bogów.

Filmy - Gadżety (18)

 • Ekologiczne gadżety na majówkę

  W studiu „Dzień Dobry TVN” Dawid Kozioł przygotował propozycję ekologicznych gadżetów, które możemy ze sobą zabrać na majówkę. Talerze z otrębów zapakujemy w wielorazową torbę, a kanapki w naturalny papier. Co jeszcze zaproponował? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Anna Nowak-Ibisz i nowoczesne roboty domowe

  Już niedługo Wielkanoc. Oznacza to wielkie domowe porządki. Większość gospodyń domowych układa sobie plan działania, by w najbliższych tygodniach wprowadzić w domu perfekcyjny ład. Pomóc nam w tym mogą nowoczesne roboty domowe. W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Nowak–Ibisz podpowiedziała, które z nich warto zatrudnić na stałe. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gadżety do domowego recyklingu

  Co zrobić z nadmiarem śmieci w naszym domu? W studiu „Dzień Dobry TVN” Pan Zielony Gadżet Dawid Kozioł pokazał, jak przeprowadzić domowy recykling. Jak zmniejszyć objętość butelek plastikowych i puszek? – Zakrętki powinniśmy segregować osobno – wyjaśnił. Specjalista wyjaśnił również, jak krok po kroku ze szklanej butelki zrobić szklankę. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Idealne prezenty na Dzień Kobiet według Anny Nowak-Ibisz

  Dzień Kobiet jest tuż za rogiem. W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała gadżety, które mogą posłużyć jako idealny prezent dla każdej kobiety. Opowiedziała między innymi o nowoczesnym głośniku, urządzeniu do mycia pędzli i wygłuszających słuchawkach. (Dzień Dobry TVN/x-news)