Gabrielle Union

Synonimy:
Union Gabrielle,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gabrielle Union (6)

 • Gabrielle Union: Nawrót zespołu stresu pourazowego

  Gabrielle Union: Nawrót zespołu stresu pourazowego

  Amerykańska aktorka i modelka w najnowszym wywiadzie przyznała, że czas spowodowanej pandemią izolacji był dla niej wyjątkowo trudny. Gwiazda, która została przed laty zgwałcona, zdradziła, że objawy zespołu stresu pourazowego wróciły ze zdwojoną siłą. Pandemia okazała się także dużym wyzwaniem dla jej małżeństwa. „Martwiłam się, że ujawniłam przed mężem zbyt wiele, że to go odstraszy, ponieważ miałam w głowie tę myśl, że kobiety po traumatycznych przejściach nie mogą być kochane” – powiedziała.
 • "Mam talent": Afera z odejściem Gabrielle Union ma swój finał. Co wykazało śledztwo?

  "Mam talent": Afera z odejściem Gabrielle Union ma swój finał. Co wykazało śledztwo?

  Chociaż sezon 15. amerykańskiego "Mam talent" już wystartował, wiele osób czekało na to, co przyniesie podsumowanie poprzedniej edycji. Po głośnym odejściu z show Gabrielle Union, telewizja przeprowadziła wewnętrzne dochodzenie. Po kilku miesiącach poznaliśmy wnioski.
 • "Mam talent": Co dalej w sprawie skandalu wokół odejścia Gabrielle Union?

  "Mam talent": Co dalej w sprawie skandalu wokół odejścia Gabrielle Union?

  Fala komentarzy, wewnętrzne śledztwo stacji NBC oraz osobne dochodzenie związku aktorów SAG-AFTRA to pokłosie afery wokół amerykańskiej edycji "Mam talent" i odejścia z programu Gabrielle Union.
 • Afera w amerykańskim "Mam talent". Toksyczna atmosfera powodem odejścia jurorek?

  Afera w amerykańskim "Mam talent". Toksyczna atmosfera powodem odejścia jurorek?

  Gabrielle Union i Julianne Hough nie będą już jurorkami amerykańskiej edycji "Mam talent". Oficjalnie obie strony rozeszły się w dobrej atmosferze. Jak jednak ujawnił serwis Variety, na planie talent show miało dojść do licznych spięć, a jurorki miały określić atmosferę wokół programu jako toksyczną.
 • Gabrielle Union narzeczoną Dwayne'a Wade'a

  Gabrielle Union narzeczoną Dwayne'a Wade'a

  Amerykańska aktorka i modelka Gabrielle Union została narzeczoną koszykarza NBA Dwayne'a Wade. Gwiazdor Miami Heat oświadczył się swej wybrance po 6 latach związku.
 • Gabrielle Union w "Bad Boys 2"

  Gabrielle Union w "Bad Boys 2"

  Gabrielle Union ("Zakochana złośnica", "Dziewczyny z drużyny", "Gra dla dwojga") zagra główną rolę kobiecą w sequelu filmu "Bad Boys". W obrazie "Bad Boys 2" Gabrielle Union wcieli się w Sydney Burnett, przyrodnią siostrę Marcusa Burnetta, którego w filmie "Bad Boys" zagrał Martin Lawrence.