Gabriel Byrne

Synonimy:
Byrne Gabriel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gabriel Byrne (5)

 • Byrne i Dennehy na posterunku

  Byrne i Dennehy na posterunku

  Gabriel Byrne ("Statek widmo", "Pająk") i Brian Dennehy ("F/X", "Karty śmierci") dołączyli do obsady filmu "Atak na posterunek 13", remake'u klasycznego obrazu Johna Carpentera z 1976 roku. Film powstaje dla studia Focus Features.
 • Orlando Bloom produkuje

  Orlando Bloom produkuje

  Orlando Bloom ("Władca Pierścieni: Dwie Wieże", "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły") zostanie gwiazdą i zarazem koproducentem niezależnego filmu "Haven". Obraz będzie kryminalnym dramatem osadzonym w scenerii wysp Kajmanów. Zdjęcia do projektu rozpoczną się jeszcze w listopadzie.
 • Thriller "Shade" w gwiazdorskiej obsadzie

  Thriller "Shade" w gwiazdorskiej obsadzie

  Sylvester Stallone ("Get Carter"), Thandie Newton ("Mission: Impossible 2"), Gabriel Byrne ("Stygmaty") i Stuart Townsend ("Królowa potępionych") będą gwiazdami najnowszego thrillera przygotowywanego w wytwórni RKO Pictures. Akcja filmu "Shade" rozgrywać się będzie w klubach i nocnych barach Los Angeles.
 • Gabriel Byrne w "Gwiezdnych wojnach: Epizod 3"?

  Gabriel Byrne w "Gwiezdnych wojnach: Epizod 3"?

  Gabriel Byrne ("Kryptonin Nina", "Podejrzani", "I stanie się koniec", "Stygmaty") dołączy do gwiazdorskiej obsady "Epizodu 3", ostatniej części gwiezdnej sagi. Podobno irlandzki aktor już od dłuższego czasu przymierzał się do występu w słynnej filmowej serii.
 • Byrne, Zeta-Jones i Holmes

  Byrne, Zeta-Jones i Holmes

  Gabriel Byrne ("Człowiek w żelaznej masce", "I stanie się koniec") oraz Catherine Zeta-Jones ("Maska Zorro", "Traffic") wystąpią w najnowszym filmie o Sherlocku Holmesie, najsłynniejszym detektywie świata. Obraz "Baker Street" ma być luźną adaptacją "Znaku czterech", klasycznej powieści Arthura Conan Doyle'a.