Gabriel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Gabriel (Film (2007) Reż.Shane Abbes) , Gabriel (Film (2013) Reż.Mikołaj Haremski) Gabriel (tytuł filmu reż. M. Haremski) Gabriel (tytuł filmu reż. Mikołaj Haremski)

Artykuły - Gabriel (153)

Filmy - Gabriel (3)

  • "Gabriel"

    Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć....
  • Peter Gabriel: śmierć i życie w Oświęcimiu

    Peter Gabriel, który wystąpił w finale Life Festival Oświęcim, był poruszony tym, co zobaczył w muzeum byłego obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau. W specjalnym oświadczeniu muzyk podkreślił wagę, jaką dla budowania lepszej przyszłości ma pamięć o zbrodniach i śmierci.
  • Peter Gabriel o reaktywacji Genesis

    Czy możliwy jest powrót legendarnego zespołu? - To trochę tak, jak z powrotem do szkolnej ławy (...) Większość z nas pewnie chciałaby odwiedzić to miejsce i spotkać starych przyjaciół, ale nie chcielibyśmy spędzić tam kilku miesięcy - mówi były wokalista Genesis.