Gaba Kulka

Synonimy:
Gabriela Kulka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gaba Kulka (49)

Filmy - Gaba Kulka (4)

 • Gaba Kulka nagrywa nowy album

  Wokalistka Gaba Kulka wiosną rozpocznie nagrania do nowej płyty. Piosenkarka zdradza, że część pomysłów na najnowszy krążek powstała jeszcze w 2013 roku. Ostateczny zestaw numerów ma zostać zamknięty w lutym. – Bardzo intensywnie pracujemy nad nowym materiałem. Granie nowych utworów rozpoczęliśmy już w trakcie jesiennej trasy promującej krążek „Wersje”. Mieliśmy ich tak dużo, że postanowiliśmy zaprezentować niektóre na żywo. Nagrywanie płyty chcemy rozpocząć w marcu. Oczywiście to zależy nie tylko ode mnie, lecz także od planów reszty zespołu. Liczę jednak, że jesienią ukaże się kolejna płyta pod szyldem Gaby Kulki – mówi wokalistka.
 • Mela Koteluk: solo na "Spadochronie"

  Mela Koteluk - która wspierała głosem innych artystów, m.in. śpiewając w chórkach u Gaby Kulki - wkracza na scenę jako samodzielna artystka. Jej debiutancka płyta "Spadochron" to, jak sama mówi, słodko-gorzkie linie melodyczne i polskie teksty, zanurzone w stylistyce "dream pop".
 • Gaba Kulka wciąż szuka

  Po bardzo pracowitym lecie i wydanej niedawno płycie nie zamierza się zatrzymywać. Gaba Kulka opowiada w Interia.tv o swoich muzycznym planach i inspiracjach, ale też o... patriotyzmie.
 • Gaba Kulka: Dużo zależy od publiczności

  - Moje pierwsze piosenki, zanim była jeszcze mowa o nagrywaniu jakiejkolwiek płyty, były publikowane w internecie. Przez internet zdobyłam pierwsze grono fanów - mówiła Gaba Kulka, która ze swoim zespołem wystąpiła na Off Festivalu.