futrzak

Artykuły - Futrzak (2)

Filmy - Futrzak (8)

 • Kot niczym człowiek? Ten futrzak też nie chce wstać z łóżka

  Ten kot zachowuje się niczym człowiek w poniedziałkowy poranek! Futrzak za nic w świecie nie chce opuścić łóżka i niezbyt podoba mu się towarzystwo wścibskich „paparazzi”. Jego mina zdaje się mówić: „Zostawcie mnie w spokoju!”. (STORYFUL/x-news)
 • Kot kontra choinka. Jak to się zazwyczaj kończy?

  Kot kontra choinka - to nie może się dobrze skończyć. Te futrzaki wyjątkowo uwielbiają wspinanie, a większość z nich nie może się powstrzymać, widząc w domu tak piękny obiekt. Zobaczcie co stało się z corocznym drzewkiem. (STORYFUL/x-news)
 • Oto naprawdę nierozłączne koty

  Irina, właścicielka tych dwóch futrzaków, nie może się nadziwić, jak nierozłączni są jej pupile. Zobaczcie sami, jak koty przytulają się do siebie, szykując się do snu. Czy to prawdziwa, kocia miłość? (STORYFUL/x-news)
 • Pierwsze tygodnie z życia kociąt. Urocze

  Ten miot kociąt był wyjątkowy. Futrzaki mają zaledwie kilka tygodni i zaczynają poznawać swoje otoczenie. Kociaki dostały oryginalne imiona: Princess Consuela, Chanandler Bong, Burt Macklin oraz Art Vandelay. Wszystkie pochodzą z amerykańskich seriali, których fanką jest właścicielka zwierząt. (STORYFUL/x-news)