futbolista

Filmy - Futbolista (4)

 • Najpiękniejsza kobieta świata skradła serce byłej gwiazdy NFL

  Tim Tebow, były gracz futbolu amerykańskiego, zaręczył się! Wybranką serca niedawnej gwiazdy NFL jest była Miss Universe, Demi-Leigh Nel-Peters. Modelka z Republiki Południowej Afryki sięgnęła po tytuł najpiękniejszej w 2017 roku. O zaręczynach Tebow poinformował kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. (Agencja TVN/x-news)
 • Oświadczyny na boisku. Futbolista usłyszał "tak"?

  Futbolista Mercer University z Macon w stanie Georgia postanowił wykorzystać spotkanie swej drużyny na... oświadczyny. David May zaangażował w pomysł klubowego spikera, a gdy ten zapytał przez mikrofon, czy na boisku towarzyszy mu dziewczyna, czy może już narzeczona, zawodnik klęknął i pokazał ukochanej Sophie pierścionek, a po chwili usłyszał "tak". (STORYFUL/x-news)
 • Nietypowe sceny podczas treningu futbolistów

  Na nietypowe oświadczyny zdecydował się Douglas Serls. Podczas treningu swojej drużyny futbolu amerykańskiego postanowił... symulować kontuzję. Kiedy jego ukochana wbiegła na boisko, zaniepokojona stanem zdrowia Douglasa, ten klęknął przed nią, wyciągnął pierścionek zaręczynowy i poprosił ją o rękę. Mimo początkowego szoku, dziewczyna powiedziała "tak". (STORYFUL/x-news)
 • Popis futbolisty podbija internet

  Nietypowym akcentem zakończył się trening drużyny futbolu amerykańskiego Norwalk High. Kyle Gordon, rozgrywający zespołu, wykonał na zalanym deszczem boisku efektowne "wodowanie", w trakcie którego pokonał na brzuchu ponad 9 metrów. (STORYFUL/x-news)