furgonetka

Artykuły - Furgonetka (6)

 • Nowoczesne furgony dla policji wydziału Ruchu Drogowego

  Nowoczesne furgony dla policji wydziału Ruchu Drogowego

  6 nowych pojazdów – Ambulansów Pogotowia Ruchu Drogowego trafi do jednostek terenowych policji województwa pomorskiego. Furgony APRD służyć będą policjantom ruchu drogowego przy obsłudze wypadków oraz kolizji.
 • 11 ofiar śmiertelnych wypadku furgonetki w Teksasie

  Co najmniej 11 osób zginęło, a 12 zostało rannych w wypadku furgonetki, która z nieustalonych przyczyn zjechała w niedzielę z autostrady i uderzyła w drzewa w okolicach miasta Goliad w południowym Teksasie - poinformowała w poniedziałek agencja AP.
 • Jak ubezpieczyć się od terroryzmu

  Jak ubezpieczyć się od terroryzmu

  Kwestia ochrony ubezpieczeniowej na wypadek ryzyka terrorystycznego po 11 września 2001 roku uległa znacznym komplikacjom. Według ostatnich szacunków przeprowadzonych przez American Academy of Actuaries, atak terrorystyczny na Nowy Jork mógłby pociągnąć za sobą szkody w ubezpieczonym majątku w wysokości 778 mld USD, a nawet zwykła furgonetka wypełniona materiałami wybuchowymi spowodowałaby zniszczenia rzędu 12 mld USD!
 • Kraksa Soilent Green: Trasa po USA przerwana

  Kraksa Soilent Green: Trasa po USA przerwana

  Furgonetka, którą podróżowała amerykańska formacja Soilent Green, uległa wczoraj, 4 grudnia, wypadkowi na autostradzie w stanie Waszyngton. Gitarzysta Brian Patton i basista Scott Williams skończyli z połamanymi rękami, natomiast wokalista Benjamin Falgoust, perkusista Tommy Buckley i członkowie ekipy technicznej odnieśli jedynie powierzchowne obrażenia.
 • Austria: 900 tys. szylingów na ulicach Grazu

  900 tys. szylingów fruwało rano na jednej z ulic w Grazu w Austrii, po tym jak bankowa furgonetka zderzyła się z ciężarówką.
 • Renault master

  Renault master

  Furgonetka master potrafi obniżać i podnosić swoje nadwozie. Wszystko zaś za sprawą unikalnej konstrukcji pneumatycznego zawieszenia. Od pewnego czasu francuska firma Renault oferuje model master wyposażony w tylne zawieszenie pneumatyczne połączone z systemem ABS. Jest to konstrukcja od początku do końca wymyślona i zbudowana przez Renault. Znaleźć ją można w wersjach furgonetki o pojedynczej i podwójnej kabinie pasażerskiej oraz w dziewięciomiejscowym kombi.

Filmy - Furgonetka (1)

 • Barcelona wstrząśnięta po ataku terrorystycznym

  Furgonetka staranowała tłum ludzi w Barcelonie. Do zdarzenia doszło na Las Ramblas, w turystycznym sercu miasta. "To był atak terrorystyczny" - informuje hiszpańska policja. W zamachu zginęło 13 osób, a ponad 100 jest rannych - wynika z najnowszych danych. Zatrzymano już dwie osoby podejrzane o związek z atakiem, jak poinformowała katalońska policja, najprawdopodobniej żaden z nich nie jest kierowcą furgonetki. Do zamachu przyznało się tzw. Państwo Islamskie.