Fundacja 'Psi Los'

Artykuły - Fundacja 'Psi Los' (3)

 • Nakarm zwierzaka ze schroniska!

  Nakarm zwierzaka ze schroniska!

  Do 25 lipca 2016 roku trwa II edycja ogólnopolskiej kampanii internetowej, w trakcie której wesprzeć można wszystkie zwierzaki, te bezdomne w schroniskach, jak i pozostałe potrzebujące pomocy, opieki i miłości.
 • Idzie sroga zima, a karmy dla nich nie ma!

  Idzie sroga zima, a karmy dla nich nie ma!

  Psy i koty mają niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Wydłużają, a czasem nawet ratują życie, ich obecność zmniejsza objawy alergii i wzmacnia naszą odporność. Dziś możesz odwzajemnić ich dobroczynny wpływ. Przekaż karmę, wspomóż te najbiedniejsze i niekochane zwierzęta!
 • Nie daj im zginąć z głodu i chłodu. Pomóż przetrwać zimę

  Nie daj im zginąć z głodu i chłodu. Pomóż przetrwać zimę

  Jeszcze do 15 listopada 2013 roku trwa zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt, podczas której gromadzone są dary rzeczowe, takie jak karma dla zwierząt, miski, obroże czy smycze, w specjalnie wyznaczonych miejscach na terenie Krakowa i Będzina, między innymi w siedzibie portalu INTERIA.PL.

Filmy - Fundacja 'Psi Los' (5)

 • Piękny i wzruszający apel Renaty Przemyk

  - Fundacja Psi Los i Interia po raz kolejny organizują akcję „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Nie czekajmy, aż zwierzęta przemówią do nas ludzkim głosem w wigilijną noc. To my wykonajmy ludzki gest i napełnijmy ich miski. Dla nas jest to symboliczna złotówka, dla nich oznacza to życie – przekonuje Renata Przemyk.
 • Nie możesz go przygarnąć? Pomóż mu chociaż napełnić miskę

  Może być twoim najwierniejszym przyjacielem, może godzinami czekać aż wrócisz z pracy. Może też posiedzieć przy tobie, gdy tego potrzebujesz. Jednak sam schroniskowy Burek nie poprosi Cię o pomoc. W jego imieniu robimy to my – Interia, Fundacja Psi Los i… Mariusz Zaniewski.
 • Sprawdź, o co prosi was Czesław Mozil

  - Interia razem z Fundacją Psi Los po raz kolejny organizują akcję "Burek sam nie poprosi o pomoc". Zbieramy pieniądze, by napełnić miski psiakom w 10 schroniskach w całej Polsce. Mam nadzieję, że wspólnie napełnimy miski tym, którzy będą głodować tej zimy.
 • Krzysztof Hołowczyc apeluje o pomoc dla czworonogów

  - Pieski nie mogą same poprosić o karmę, ale my możemy każdą złotówką wesprzeć Fundację Psi Los – tak znakomity kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc zachęca do pomocy zwierzętom w potrzebie. Zima – nawet łagodna – to zawsze najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. Dlaczego? Ich zapotrzebowanie na karmę jest wtedy o wiele większe niż w sezonie letnim, a wsparcie darczyńców jest wciąż niewystarczające. W związku z tym Fundacja Psi Los, wspierająca placówki opiekujące się bezdomnymi zwierzętami, oraz portal INTERIA, ogłaszają zbiórkę środków, za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, wymagające leczenia. Zapraszamy Was do udziału w 2. edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt organizowanej przez Fundację Psi Los oraz INTERIĘ. Akcja trwa od 15 do 31 stycznia 2015 roku. Zbieramy na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz przytulisko z Harbutowic i Łętkowic. Przyłącz się! W tytule wpłaty określ schronisko lub przytulisko, które chcesz wesprzeć. Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863 Wpłaty możesz dokonać także TUTAJ albo TU