fryzura

Artykuły - Fryzura (34)

Filmy - Fryzura (6)

 • Domowe sposoby, by włosy szybciej rosły

  Włosy to nie tylko element naszego ciała, który można łatwo modelować do odpowiadającego nam kształtu. To również część naszej pewności siebie! Dookoła nas jest jednak mnóstwo czynników, które negatywnie wpływają na wygląd i strukturę naszych włosów - przez słońce, nieodpowiednią pielęgnację czy jej brak, a także przez lokówkę czy prostownicę - włosy szybko tracą swój blask i objętość. Zniszczone pasma szybko wypadają, dlatego warto próbować naturalnych sposobów, by młode włoski rosły szybciej! Poznajcie nasze domowe sposoby, by włosy szybciej rosły - to naprawdę działa, choć wymaga cierpliwości!
 • Krok po kroku, jak zrobić warkocz dookoła głowy

  Warkocz dookoła głowy to świetny sposób na fryzurową odmianę, która świetnie będzie pasowała na każdą okazję i do niemal każdej stylizacji. Jeśli szukacie prostej w wykonaniu, ale efektownie wyglądającej fryzury, koniecznie spróbujcie zrobić warkocz dookoła głowy - to praktyczna i świetnie wyglądająca fryzura dla każdego, kto ma długie włosy!
 • Dziewczęce zaplatanie włosów krok po kroku

  Najlepsze są najprostsze fryzury! Jeśli cenicie sobie nie tylko szybkość i prostotę wykonywania uczesań, a także ich praktyczność i trwałość, spróbujcie naszej propozycji! W parę chwil zrobicie efektowny zaplataniec, który będzie nie tylko świetnie wyglądał, ale również nie rozpadnie się przy najmniejszej choćby aktywności. Jedyne, czego potrzebujecie, to gumki, które podkreślą dziewczęcy wygląd, a samo zaplatanie jest naprawdę proste - poradzi sobie z nim każdy!
 • Jak ozdobić opaskę wstążką i pomponikami?

  Opaski do włosów to nieodłączny element nie tylko fryzur małych dziewczynek, ale też dorosłych. Te, które widujemy w sklepie, często nie zachwycają swoim wyglądem - w prosty sposób można jednak samodzielnie ozdobić zwykłą opaskę do włosów! Wystarczy choćby zwykła kolorowa wstążka, która - odpowiednio użyta - zrobi cudo!