frycz

Artykuły - Frycz (201)

 • Romantyczny chuligan

  Romantyczny chuligan

  Często gra twardych facetów, podoba się kobietom i ma swój zespół rockowy. Wystąpił w takich filmach, jak "Katyń", "Świadek koronny", "Ciacho" czy "Skrzydlate świnie". W debiucie reżyserskim Cezarego Pazury, zatytułowanym "Weekend", Paweł Małaszyński wciela się w postać gangstera Maksa.
 • Olszówka i Frycz w "Ciszy"

  Olszówka i Frycz w "Ciszy"

  W czwartek, 28 października, telewizja TVN wyemituje film "Cisza", opowiadający o górskiej tragedii licealistów z Tychów. Jest to już drugi film z cyklu "Prawdziwe historie". W nowej produkcji widzowie zobaczą m.in. Edytę Olszówkę, Olgę Frycz i Przemysława Sadowskiego.
 • "Chuligański" film Pazury

  "Chuligański" film Pazury

  - Wreszcie zaczyna się coś dziać! A już myślałem, że to będzie k... nudny weekend - mówi Jan Frycz do Antka Królikowskiego w jednej z pierwszych scen debiutanckiego filmu Cezarego Pazury "Weekend".
 • Nowi bohaterowie w "Nowej"

  Nowi bohaterowie w "Nowej"

  W kryminalnym serialu "Nowa" w maju w gościnnych występach zobaczymy piątkę nowych aktorów: Sambora Czarnotę, Szymona Bobrowskiego, Przemysława Cypriańskiego, Olgę Frycz oraz Marię Pakulnis.
 • Jan Frycz gościem "Hotelu 52"

  Jan Frycz gościem "Hotelu 52"

  Nieogolony, z wyrytą na twarzy wyraźną niechęcią do życia, a na dodatek pijany. Bohater grany przez Jana Frycza pojawił się niedawno w "Hotelu 52".

Filmy - Frycz (1)

 • Frycz - mężczyzna owładnięty

  Jan Frycz w filmie "Nieruchomy poruszyciel" wcielił się w rolę mężczyzny owładniętego pragnieniem zdobycia swojej podwładnej.