InteriaTV - fretka

Synonimy:
fretki,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Fretka (12)

 • Ta freka to prawdziwa mistrzyni sztuczek

  Poznaj jedyną w swoim rodzaju fretkę cyrkową! Ta mała akrobatka i do tego jeszcze aktorka zaskakuje swoim talentem. Zobacz, ile wdzięku może mieć tchórzofretka. (STORYFUL/x-news)
 • Ta fretka to mistrzyni sztuczek

  Poznaj jedyną w swoim rodzaju fretkę cyrkową! Ta mała akrobatka i do tego jeszcze aktorka zaskakuje swoim talentem. Zobacz, ile wdzięku może mieć tchórzofretka. (STORYFUL/x-news)
 • Fretka chciała pochwalić się swoimi młodymi

  Fretka rzuciła się na faceta, złapała go za rękę i pociągnęła do swojego posłania. Wszystko po to, aby pochwalić się swoimi młodymi. Urocze, prawda?
 • Eksplozja radości. Fretka dostała prezent od opiekunów

  Fretka oszalała na punkcie prezentu jaki otrzymała od opiekunów. Zobaczcie sami.
 • Fretka pochwaliła się swoim potomstwem. Urocze

  Fretka chciała pochwalić się nowo narodzonym potomstwem. W tym celu łapała palce opiekuna chcąc zaciągnąć do swojej norki, gdzie była sfora małych ssaków. Urocze, prawda?
 • Fretki sprawiły niespodziankę właścicielowi. Zobaczcie sami

  Mężczyzna zostawił sam w domu gromadę fretek. Oto co zastał po powrocie.
 • Szalona radość na widok miski pełnej śniegu

  Fretka, gdy zobaczyła miskę pełną śniegu, nie potrafiła usiedzieć na miejscu. Zobaczcie radość w czystej postaci.
 • Fretka odpłynęła podczas pieszczot. Nic ją nie wzrusza

  Podczas pieszczot, fretka zasnęła. Na tyle głęboki był to sen, że nic ją nie wzruszało. Zobaczcie sami.
 • Ten kot myśli, że jest fretką

  Skrajnie wyczerpany miesięczny kot został odnaleziony przez Japonkę Ite Bou w pobliżu domu jej przyjaciółki. Kobieta przygarnęła zwierzę i pomogła mu wrócić do zdrowia. W domu swojej nowej opiekunki kot spotkał pięć fretek. Właścicielka gromadki początkowo nie była pewna jak jej pozostali podopieczni zareagują na nowego współlokatora. Zwierzęta jednak szybko się zaprzyjaźniły i teraz nie wyobrażają sobie dnia bez wspólnych zabaw, jedzenia posiłków, a nawet spania we wspólnym hamaku. Komari, jak został nazwany znaleziony kot zżył się z fretkami na tyle, że najwyraźniej zapomniał, że jest kotem. Przejął wszystkie ich zwyczaje. Mieszka już razem z nimi w klatce, pije wodę z ich zbiornika, korzysta z ich toalety. W odróżnieniu od wielu kotów Komari podobnie jak fretki uwielbia kąpiele. Usilnie próbuje nawet przechodzić przez wąskie tunele dla fretek.
 • Kot bawi się z fretkami

  Urocze nagranie przedstawiające zabawy kotka z trzema fretkami