freestyle

Artykuły - Freestyle (12)

 • Pjongczang 2018. Fabian Boesch trenuje na ruchomych schodach

  Pjongczang 2018. Fabian Boesch trenuje na ruchomych schodach

  Freestyle to więcej niż sport. To styl życia. Przynajmniej dla Szwajcara Fabiana Boescha, który nie marnuje okazji do treningu w wiosce olimpijskiej. Filmik, na którym widać, jak wyjeżdża po ruchomych schodach, bije rekordy w mediach społecznościowych.
 • Na rolkach od Tatr po Bałtyk w 8 dni

  Na rolkach od Tatr po Bałtyk w 8 dni

  Adam Gołąb, prezes Krakowskiego Klubu Freestyleowego, wyjechał we wtorek na rolkach z Zakopanego. W osiem dni planuje pokonać 800 km docierając do Gdańska. W ten sposób chce promować jazdę na rolkach.
 • 130-kilogramowy rybak zadziwił świat

  130-kilogramowy rybak zadziwił świat

  50-letni Walijczyk, Andrew Cassidy udowodnił, że nawet znaczna nadwaga nie musi być powodem do wstydu. Ważący ponad 130 kilogramów bezrobotny rybak z Milford Haven stał się prawdziwą gwiazdą internetu, po tym jak do sieci trafiły nagrania z próbkami jego umiejętności piłkarskich.
 • 52-godzinny freestyle! Będzie rekord?

  52-godzinny freestyle! Będzie rekord?

  W poniedziałek (3 maja) amerykański hiphopowiec DJ Green Arrow postanowił pobić nowy rekord Guinnessa w długości freestyle'u. Artysta planuje freestyle'ować przez 52 godziny!
 • Freestyle Herbuś i Mroczka

  Freestyle Herbuś i Mroczka

  Taneczny konkurs Eurowizji 2008 to pokłosie i kontynuacja Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego druga edycja odbędzie się w Glasgow. Polskę reprezentować będzie para Edyta Herbuś i Marcin Mroczek
 • Co to jest motocross?

  Co to jest motocross?

  Aby przybliżyć dynamicznie rozwijającą się dyscyplinę jaką jest motocross, rozpoczynamy cykl publikacji na temat motocrossu i freestyle motocrossu, we współpracy z największym w Polsce portalem o tej tematyce: MotoX.com.pl
 • Seicento freestyle

  Seicento freestyle

  Pięciotygodniowa metamorfoza przekształciła jeden z najmniej ekscytujących samochodów na polskich drogach w nagradzaną pucharami maszynę.
 • Fiat Freestyle Team i Lubiak

  Fiat Freestyle Team i Lubiak

  W lipcu br. Sebastian Frycz po ponad dwóch sezonach startów zrezygnował z dalszej współpracy z rajdowym zespołem Fiata. Od tego czasu trwały spekulacje kto zastąpi go za kierownicą fiata punto Super 2000.
 • Freestyle, natarczywe volvo i "tetetka"

  Freestyle, natarczywe volvo i "tetetka"

  To nie jest samochód, który przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych, kanciastych Volvo sprzed lat. Stylistom udało się sprawić, że ta duża limuzyna ma jednocześnie eleganckie i dynamiczne kształty
 • "Oldschoolowe historie z Los Angeles"

  "Oldschoolowe historie z Los Angeles"

  Radio, 8 stycznia 2006 roku, godz. 22... Abstract Rude rozpoczyna na antenie swój minutowy freestyle. W studiu panuje atmosfera skupienia. Ab jest reprezentantem kultowych załóg Project Blowed oraz Haiku D'Etat, którą tworzy z Aceyalonem oraz Mikah 9. Jego obszerna dyskografia liczy dziesiątki projektów, które współtworzył między innymi z takimi artystami hiphopowego podziemia, jak: Grouch, DJ Drez, Eligh, 2Mex i LMNO.

Filmy - Freestyle (6)

 • Narciarz Jesper Tjader pokazał swoje umiejętności na balkonie.

  Freestyle'owy narciarz Jesper Tjader pokazał swoje umiejętności na niecodziennym dla jego sportu miejscu. W czasie pandemii Szwed nagrał film jak trenuje na własnym balkonie.
 • Popis umiejętności szwajcarskiego narciarza. Wszystko zrobił w domu. Wideo

  Andri Ragettli pokazał światu swoje niesamowite umiejętności akrobatyczne nie wychodząc z domu. Chciał w ten sposób zachęcić kibiców do pozostania w domach na czas pandemii koronawirusa i przypomnieć im o dezynfekcji rąk.
 • Okupnik i Barański: Show dance w finale „TzG”

  Przed nami wielki finał trzeciej edycji ”Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. W finale każda z par zatańczy po 3 tańce: wybór jurorów, wybór własny spośród tańców, które para wykonywała już w programie oraz popisowy show dance. Zobaczcie, jak Tatiana i Tomasz prezentują się na pierwszej z prób w studiu programu. Para zaprezentuje w finale urzekający show dance.
 • Ekstremalne narciarstwo! Górskie stoki nie są im potrzebne!

  Niewiele osób decyduje się na wycieczkę do centrum Detroit, aby pojeździć na nartach. Tej trójki wydaje się to nie niepokoić. Karl Fostvedt, Khai Krepela i Max Morello przyjechali z Michigan, aby zaprezentować swoje umiejętności narciarskie. Z kilkudziesięciu opuszczonych miejskich budynków (magazyny, szkoły, kompleksy przemysłowe) Fostvedt, Krepela i Morello zbudowali własne stoki narciarskie i rampy. Ich wyczyny zarejestrowano na kamerach wideo. Zobaczcie koniecznie!