Frankenstein

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Frankenstein (Film (1931) Reż.James Whale) ,

Artykuły - Frankenstein (17)

 • Oko w oko z legendą! Nieśmiertelny Aaron Eckhart

  Oko w oko z legendą! Nieśmiertelny Aaron Eckhart

  Po serii posterów teaserowych przyszedł czas na oficjalny plakat filmu "Ja, Frankenstein". Zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy sukcesu "Piratów z Karaibów", trafi na polskie ekrany 24 stycznia.
 • Batman i Superman zagrożeni?

  Batman i Superman zagrożeni?

  24 stycznia 2014 roku na ekrany polskich kinach wejdzie "Ja, Frankenstein", zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy spektakularnego sukcesu "Piratów z Karaibów". Premierze wyczekiwanego filmu z Aaronem Eckhartem, Billem Nighy i Yvonne Strahovski towarzyszy debiut komiksowego cyklu o przygodach najsłynniejszego monstrum świata.
 • Nadczłowiek z blizną

  Nadczłowiek z blizną

  24 stycznia na ekrany polskich kinach wejdzie thriller akcji "Ja, Frankenstein", zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja na podstawie graficznej noweli Kevina Grevioux - ojca uniwersum "Underworld".
 • "Ja, Frankenstein": Samotne monstrum

  "Ja, Frankenstein": Samotne monstrum

  Odwieczny konflikt ras starszych niż ludzkość, nieśmiertelne monstrum wytrenowane w sztukach walki, 666 upadłych aniołów i megakorporacja z centralą na dnie piekła. Wszystko to czeka na widzów w zrealizowanej w technologii IMAX superprodukcji "Ja, Frankenstein".
 • "Ja, Frankenstein": Blizny na klacie Aarona Eckharta [zwiastun]

  "Ja, Frankenstein": Blizny na klacie Aarona Eckharta [zwiastun]

  24 stycznia 2014 na ekrany polskich kinach wejdzie "Ja, Frankenstein", zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy światowego sukcesu "Piratów z Karaibów". Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu, będącego ekranizacją graficznej noweli Kevina Grevioux - ojca wampirycznego uniwersum "Underworld".
 • Frankenstein w alternatywnej rzeczywistości

  Frankenstein w alternatywnej rzeczywistości

  Na początku 2014 roku w polskich kinach zagości "I, Frankenstein" zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy światowego sukcesu "Piratów z Karaibów".
 • Magdalena Kumorek mamą Frankensteina

  Magdalena Kumorek mamą Frankensteina

  Zdjęcia do czwartej transzy popularnego serialu TVN zakończyły się we wrześniu, co oznacza, że na jego emisję poczekamy co najmniej do wiosny. Wszyscy, którzy stęsknili się za odtwórczynią głównej roli, Magdą Kumorek, będą mieli okazję spotkać się ze swoją ulubioną aktorką dużo wcześniej, bo już 7 grudnia.
 • Odnaleziono "Frankensteina"

  Odnaleziono "Frankensteina"

  W watykańskim archiwum filmowym dokonano zaskakującego odkrycia; na półkach filmoteki za Spiżową Bramą znaleziono klatki z filmu "Frankenstein" z 1931 roku. Poinformował o tym dziennik "L'Osservatore Romano".
 • Powrót Frankensteina

  Powrót Frankensteina

  Być może już wkrótce lekarz Wiktor Frankenstein oraz jego monstrum ponownie zagoszczą na ekranach kin. Trwają rozmowy w sprawie powstania nowej wersji powieści Mary Shelley.
 • Odnawianie mitu

  Odnawianie mitu

  "Łagodny potwór - Projekt Frankenstein", reż. Kornél Mundruczó, Węgry, Niemcy, Austria 2010, dystrybutor: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, premiera kinowa: 25 kwietnia 2011

Filmy - Frankenstein (1)

 • "Ja, Frankenstein"

  Walczące ze sobą klany nieśmiertelnych chcą poznać tajemnicę zmartwychwstania Adama, potwora dra Frankensteina, by przejąć kontrolę nad hordami żywych trupów.