Filmy - Francja (102)

• Po ulewach na południu Francji ewakuowano 1600 osób

Ulewne deszcze u ujścia Rodanu w południowo-wschodniej Francji spowodowały liczne podtopienia. Ewakuowano 1600 osób, a kilkanaście przewieziono do szpitala. W trakcie ulewy zaginął 75-letni Niemiec. (STORYFUL/x-news)
  • Mundial 2018: Francja - Argentyna 4-3. Siódmy gol.

4-3 takim wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Francją, a Argentyną. Zwyciężyli "Trójkolorowi". W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Sergio Aguero dał Argentynie nadzieję na korzystny rezultat za sprawą strzelonego gola, ale ostatecznie Messiemu i spółce zabrakło czasu na doprowadzenie do remisu.
  • Mundial 2018: Francja - Argentyna. Szósty gol.

68' minuta meczu należała do Francji, która za sprawą Mbappe podwyższyła wynik spotkania na 4-2. Trójkolorowi wyprowadzili akcję z własnej połowy i w błyskawicznym tempie przemieścili się pod bramkę Armaniego. Argentyński bramkarz był bez szans przy strzale młodego Francuza.
  • Mundial 2018: Francja - Argentyna. Czwarty gol.

W 58' minucie Pavard odrabia straty. Zawodnik reprezentacji Francji uderza tuż sprzed linii pola karnego i zdobywa bramkę na 2-2.