FPS

Artykuły - FPS (56)

Filmy - FPS (4)

 • Battlefield 4: 17 minut totalnej wojny

  Electronic Arts z wielką pompą zapowiedziało grę, publikując pierwszy bardzo długi - siedemnastominutowy! - gameplay. Battlefield 4 zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie w pełnej polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Uwaga! Materiał przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.
 • Call of Juarez - Gunslinger - nowy trailer

  Zwiastun filmowy prezentujący grę Call of Juarez - Gunslinger, czyli od zakurzonych kopalni złota po brudne i zatęchłe saloony, wypełnione po brzegi typami spod ciemnej gwiazdy.
 • Sniper Ghost Warrior 2 - zwiastun premierowy

  Z okazji zbliżającej się polskiej premiery gry, studio CI Games udostępniło zwiastun premierowy Sniper: Ghost Warrior 2. Film ujawnia szczegóły szeregu misji w lokacjach powstałych na bazie jednych z najbardziej urokliwych zakątków globu oraz pozwala poznać wiele z dostępnych dróg eliminacji przeciwników.
 • Killzone Shadow Fall

  Killzone: Shadow Fall był pierwszą prawdziwie next-genową grą pokazaną przez Sony. Oglądając pokazany gameplay (rozgrywany na żywo w trakcie prezentacji!) co chwila można było zbierać szczękę z podłogi, zachwycony tak oprawą graficzną (poziom prawie jak w trailerach CGI…), jak i samą rozgrywką.