fotografia

Artykuły - Fotografia (365)

Filmy - Fotografia (18)

 • Tygrys pogonił irytujących turystów

  Dwóch facetów pozowało do zdjęcia przy klatce z tygrysem. Ssak najwyraźniej nie miał ochoty być na zdjęciu. Zobaczcie, co stanie się później.
 • Podróżowanie jako praca na pełen etat. Jak to wygląda?

  Agnieszka Lal to podróżniczka, blogerka i fotografka. Czym się kieruje wybierając kierunki swoich podróży? - Na przykład rząd Polski lub rząd Tajlandii pisze do mnie maila, że chcą mnie zaprosić do swojego kraju, żebym go promowała - powiedziała Lal. Którą podróż wspomina najlepiej? Jak przygotowuje się do wyjazdów? - Mam asystentkę, mam menadżerkę i dziewczynę, która pomaga mi z filmikami - zdradziła. Jakie cele podróżnicze sobie stawia? Gdzie mieszka na stałe? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Krab zaciekawił się kamerą. Uroczy?

  Morski fotograf i fanatyk nurkowania z Melbourne nagrał przyjaznego kraba. Skorupiak zbliżył się do aparatu i wziął go w swoje objęcia. (STORYFUL/x-news)
 • Polski fotograf i jego niezwykłe zdjęcia rekinów

  Jakub Degee robi zdjęcia rekinom i został laureatem prestiżowego konkursu "Underwater Photographer of the Year". Od ilu lat nurkuje? Dlaczego rekiny są zagrożone wyginięciem? - Rekiny przeżyły czterysta milionów lat, natomiast nie były przygotowane na przemysłowe połowy sieciami - wyjaśnił Degee. (STORYFUL/x-news)