Film - fotograf

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fotograf (Film (2013) Reż.Waldemar Krzystek) ,

Artykuły - Fotograf (8)

 • "Fotograf": Historia seryjnego mordercy

  "Fotograf": Historia seryjnego mordercy

  W sobotę we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Fotograf" w reżyserii Waldemara Krzystka. Najnowszy obraz autora "80 milionów" i "Małej Moskwy" to sensacyjny thriller, którego akcja toczy się we współczesnej Moskwie i Legnicy lat 70. XX w.
 • Żadnej pracy się nie boją?

  Żadnej pracy się nie boją?

  Duet Marcin Tyszka - Dawid Woliński wraca do TVN. 5 marca zadebiutuje na antenie ich program "Woli & Tysio na pokładzie". Projektant i fotograf skonfrontują się w nim z nietypowymi zadaniami, zdecydowanie odbiegającymi od ich wizerunku.
 • Daniel Radcliffe fotografem

  Daniel Radcliffe fotografem

  Daniel Radcliffe zagra główną rolę w niezależnej komedii "The Amateur Photographer". Film zostanie wyreżyserowany przez Christophera Mongera na podstawie jego własnego scenariusza, opartego na powieści o tym samym tytule.
 • "Top Model": Piękno to piękno

  "Top Model": Piękno to piękno

  O recepcie na sukces w modelingu, pięknie i miłości do orchidei - opowiada fotograf Marcin Tyszka, juror programu "Top Model. Zostań modelką".
 • Anton Corbijn w Polsce

  Anton Corbijn w Polsce

  Anton Corbijn jeden z najsłynniejszych reżyserów teledysków, fotograf gwiazd muzyki (U2, Nick Cave) pojawi się na Festiwalu 30 listopada Plus Camerimage z filmem "Control".
 • Orlando Bloom: Fotograf czy rzeźbiarz?

  Orlando Bloom: Fotograf czy rzeźbiarz?

  Hollywoodzki gwiazdor Orlando Bloom ("Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka") rozważa możliwość zmiany ścieżki swojej kariery na wypadek gdyby kapryśne Hollywood pewnego dnia odwróciło się od niego plecami.
 • Gajos fotograf

  Gajos fotograf

  W ramach obchodów 60-lecia Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, za tydzień - 15 czerwca - otwarta zostanie wystawa fotografii autorstwa znanego polskiego aktora Janusza Gajosa ("Tam i z powrotem", "PitBull", serial "Czterej pancerni i pies"). Na ekspozycję składa się kilkadziesiąt zdjęć wykonanych przez niego w ciągu ostatnich lat.
 • Richard Gere: Zakochany fotograf

  Richard Gere: Zakochany fotograf

  Tegoroczny zdobywca Złotego Globa Richard Gere ("Chicago") zagra człowieka, którego pasją było fotografowanie pingwinów na Antarktydzie. "Emperor Zehnder" będzie romantyczną opowieścią o miłości szwajcarskiego fotografa i lekarki, która towarzyszyła mu w wyprawie. Reżyserować będzie Gregory Hoblit, twórca "Wojny Harta". Wstepne prace na projektem rozpoczęły się dwa lata temu.