menway - fotograf

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fotograf (Film (2013) Reż.Waldemar Krzystek) ,

Artykuły - Fotograf (13)

 • Postularis. Zapomniany artysta z małego garażu

  Postularis. Zapomniany artysta z małego garażu

  Jest trochę lakiernikiem, trochę malarzem. Artystą, ale i rzemieślnikiem. Tworzy na zlecenie i z wewnętrznej potrzeby. Jego pracownią jest mały garaż. Pasuje mu to, bo tam nikomu nie przeszkadzają jego zamaszyste ruchy. Sławy jeszcze nie zdobył, ale to nie dla niej pracuje. Poznajcie Postularisa - człowieka, który malowanie aerografem opanował niemal do perfekcji.
 • Nareszcie są! Zdjęcia z nowego kalendarza Pirelli

  Nareszcie są! Zdjęcia z nowego kalendarza Pirelli

  Do mediów trafiły pierwsze zdjęcia 50 edycji kalendarza Pirelli na 2014 rok. Przed obiektywem Petera Lindbergha i Patricka Demarchelier stanęły m.in. Miranda Kerr i Helena Christensen. Jeden sfotografował je na plaży, drugi w studiu.
 • Ujęcie z linii ognia

  Ujęcie z linii ognia

  Jest fotografem, lecz na wojnie zdarzało mu się chwytać za broń i walczyć ramię w ramię z żołnierzami. Z Adamem Roikiem o pracy reporterów Combat Camery rozmawiają Paulina Glińska i Magdalena Kowalska-Sendek.
 • Zrzuciła futerko na Biegunie Południowym

  Zrzuciła futerko na Biegunie Południowym

  Kate Upton to kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi! Nasza ulubiona modelka początek grudnia spędziła na... południowym kole podbiegunowym, gdzie pozowała do zdjęć odziana jedynie w skąpe bikini.
 • Zwabił i rozebrał kolejną polską modelkę

  Zwabił i rozebrał kolejną polską modelkę

  Stary, szczwany lis zwabił kolejną polską modelkę! Znany nowojorski fotograf, Terry Richardson po listopadowej sesji zdjęciowej Anji Rubik, tym razem zaprosił do swojego studia Magdalenę Frąckowiak. 28-latka zgodziła się na dość odważne ujęcia.
 • Hipnotyzuje biustem i podbija świat

  Hipnotyzuje biustem i podbija świat

  Kate Upton podbija świat! Zjawiskowa blondwłosa 20-latka jest obecnie chyba najbardziej rozchwytywaną modelką na całej kuli ziemskiej. Nie ma tygodnia, aby w sieci nie pojawiło się kolejne wideo, na którym hipnotyzuje swoim boskim ciałem. Po listopadowej, niezwykle zmysłowej sesji dla Vogue Italia, Amerykanka zapozowała dla hiszpańskiej edycji tego miesięcznika.
 • "Wydziarany" skandalista docenił Anję Rubik

  "Wydziarany" skandalista docenił Anję Rubik

  Słynny fotograf-skandalista chwali się współpracą z polską modelką. Terry Richardson opublikował na blogu zdjęcia, które wykonał w swoim studio Anji Rubik.
 • Penelope Cruz gwiazdą kalendarza Campari 2013

  Penelope Cruz gwiazdą kalendarza Campari 2013

  Laureatka Oscara, Penelope Cruz została twarzą marki i kalendarza Campari 2013. Sesje zdjęciowe to część jej pracy, ale jak przyznaje, także przyjemność i pasja. W wywiadzie dla brytyjskiego "Vogue" opowiedziała o swoich pozaaktorskich zainteresowaniach.
 • Broń wojennego fotografa

  Broń wojennego fotografa

  - Fajny aparat i niezłe zdjęcia - niemiecki żandarm był pod wyraźnym wrażeniem możliwości lustrzanki. Ale zanim oddał ją właścicielowi, kazał skasować kilka ujęć wojskowego sprzętu.
 • Obsesyjny fotograf

  Obsesyjny fotograf

  Po latach doświadczeń w zawodzie śmiało mogę powiedzieć: najważniejsze jest to, aby dążyć do zawodowego celu w etyczny sposób. Nie po trupach - mówi fotograf Robert Wolański.