fotograf

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fotograf (Film (2013) Reż.Waldemar Krzystek) ,

Artykuły - Fotograf (74)

Filmy - Fotograf (17)

 • Zabawa wielorybów u wybrzeży Kapsztadu

  Fotograf przyrody i dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku Jason Moskovitz uchwycił zabawę dwóch wielorybów u wybrzeży Kapsztadu w RPA. Jak powiedział w rozmowie z agencją Storyful, często widział jak matka pływa z młodym, ale w tym przypadku nie był w stanie potwierdzić, co łączy oba osobniki. Wesołą zabawę wielorybów nakręcił w zatoce Hout Bay, zaledwie 1,5 kilometra od brzegu. (STORYFUL/x-news)
 • Diabeł tasmański ukradł fotografowi… czekoladę

  Pewien fotograf dzikiej przyrody podążał tropem fauny australijskiego Maria Island National Park. Bardzo się zdziwił, gdy długotrwałe obserwacje w jednej chwili zamieniły się w pościg. Mały diabeł tasmański ukradł mu bowiem czekoladę i z całych sił uciekał ze zdobyczą. W pewnym momencie postanowił jednak odpuścić głodnemu fotografowi i wypuścić trzymaną w ząbkach słodycz. Zobaczcie sami! (STORYFUL/x-news)
 • Przyjazny lis nie tylko nie boi się człowieka, ale zaczepia go niczym pies

  Kto by pomyślał, że lis może być tak przyjazny! Zwierzak nie tylko nie bał się podejść do leżącego na trawie człowieka, ale jeszcze sam zaczepiał go, zachowując się niczym pies! Po nieudanej próbie zdjęcia człowiekowi butów, postanowił powylegiwać się razem z nim na trawie. (STORYFUL/x-news)
 • Jakub Degee. Fotograf, który staje oko w oko z bestiami

  Jakub Degee to fotograf, którego zdjęcie w ubiegłym roku zajęło 2. miejsce na międzynarodowym konkursie „Underwater Photographer of the Year”. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej pasji i o spotkaniu z anakondą, którą sfotografował w naturalnym środowisku. – Moje zdjęcia mają jeszcze kolejny aspekt – dokumentacyjny. Bo za 20 lat nie będzie już jak sfotografować tych zwierząt, bo ich nie będzie – powiedział fotograf. (Dzień Dobry TVN/x-news)