Forum Ekonomiczne w Krynicy

Artykuły - Forum Ekonomiczne w Krynicy (22)

 • Prezes PGNiG: Po 2022 r. możemy całkowicie zrezygnować z rosyjskiego gazu

  Po 2022 roku możemy całkowicie zrezygnować z odbierania rosyjskiego gazu. Wtedy wygasa obecna umowa gazowa. Potem nie ma mowy ani o długo-, ani średnioterminowej współpracy - mówi prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Piotr Woźniak. Na Forum Ekonomicznym w Krynicy rozmawiał z nim reporter RMF FM Krzysztof Berenda.
 • W Krynicy rozpoczyna się XXVII Forum Ekonomiczne

  W Krynicy rozpoczyna się XXVII Forum Ekonomiczne

  Dziś stolicą Polski jest Krynica-Zdrój, górski kurort w Karpatach. Na rozpoczynającym się tam 27. Forum Ekonomicznym nie zabraknie nikogo z najwyższych władz Rzeczpospolitej.
 • Radosław Domagalski: Rząd utworzy Polską Agencję Handlu i Inwestycji

  Chcemy utworzyć Polską Agencję Handlu i Inwestycji z budżetem wsparcia eksportu w wysokości 100 mln zł w 2017 r.; ma ona powstać na bazie PAIiIZ i być elementem nowego modelu wspierania inwestycji zagranicznych - zapowiedział we wtorek w Krynicy wiceszef MR Radosław Domagalski.
 • "Człowiek Roku" Kaczyński. "To wiatr w żagle PiS"

  "Człowiek Roku" Kaczyński. "To wiatr w żagle PiS"

  Tytuł "Człowieka Roku" przyznany Jarosławowi Kaczyńskiemu na Forum Ekonomicznym w Krynicy zaskoczył nie tylko samego uhonorowanego. Skąd taka decyzja? Kto na niej najwięcej zyska? Poprosiliśmy o komentarz politologa dr Jacka Sokołowskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz dr hab. Norberta Maliszewskiego, specjalistę ds. marketingu politycznego z Uniwersytetu Warszawskiego.
 • Jak zbudować silną Europę? Rozpoczyna się XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

  Jak zbudować silną Europę? Rozpoczyna się XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

  Dzisiaj rozpoczyna się jubileuszowe XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. Motto tegorocznej konferencji brzmi "Jak zbudować silną Europę? Strategie dla przyszłości" - w sesji plenarnej pod tym hasłem zapowiedziano udział prezydentów Polski, Chorwacji i Macedonii.
 • W ciągu pięciu lat wzrost PKB w Polsce wyniósł ok. 20 procent

  W ciągu pięciu lat wzrost PKB w Polsce wyniósł ok. 20 procent

  W IV kwartale br. wzrost PKB powinien przekroczyć 2 proc., w całym 2013 r. 1,5 proc., a w I kw. 2014 r. może wynieść około 3 proc. - powiedział premier Donald Tusk podczas inauguracji XXIII Forum Ekonomicznego w Krynicy. Ogłosił początek programu "Polska po kryzysie".
 • Jutro rozpoczyna się Forum Ekonomiczne w Krynicy

  - "Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu" - to hasło XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, które rozpocznie się we wtorek. W wydarzeniu wezmą udział prezydenci, premierzy, ministrowie, ekonomiści i przedsiębiorcy.
 • Integracja energetyczna: Gruzja znalazła sposób na Rosjan

  Integracja energetyczna: Gruzja znalazła sposób na Rosjan

  Międzynarodowe projekty w zakresie infrastruktury energetycznej były tematem sesji, otwierającej w środę XXI Forum Ekonomiczne w Krynicy. Wystąpili m.in. przywódcy Gruzji i Mołdowy, dyskusji przysłuchiwał się premier Donald Tusk.

Filmy - Forum Ekonomiczne w Krynicy (4)